•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: 730 واحد صنعتی شامل طرح های برخوردار از پیشرفت فیزیکی بالا و واحدهای راکد و نیمه فعال این استان با تدبیر دولت یازدهم به مدار تولید بازگشته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در سال های گذشته ارتباط صنعت و دانشگاه در آذربایجان غربی افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: در سال 1392 فرش ریزماهی خوی به ثبت جهانی رسید و ثبت جهانی افشار تکاب نیز در حال پیگیری است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی با اشاره به شناسایی 68 نوع ماده معدنی در سطح کشور، گفت: 51 ماده معدنی از این تعداد در این استان شناسایی شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: 13 هزار و 120 مورد بازرسی توسط 30 تیم سیار در یک و نیم ماه اجرای طرح تنظیم بازار نوروزی در استان انجام شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: بزودی طرح تولید مواد شیمیایی کلردار برای جذب سرمایه گذاران در استان آذربایجان غربی اجرا می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: امسال یک میلیون تن کالا از این استان به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی صادر شده که 10 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: با هدف اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی، واحدهای تحقیق و توسعه در صنایع تولیدی آذربایجان‌غربی گسترش یافت.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: 2 هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات برای راه اندازی واحدهای صنفی جدید در استان اختصاص یافته است.
   مسئول حوزه بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در دی ماه سال جاری 270 مورد سفارش بازرگانی و تجاری در این استان ثبت شد.
Page created in 1.7816531658173 seconds.
memoryUsage : 29265Kb