•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: در این استان تا کنون با صدور 468 فقره پروانه بهره برداری در حوزه معدن برای بیش 5 هزار و 122 نفر بصورت مستقیم شغل ...
   اولین جلسه کمیته پایش تجارت خارجی استان به منظور ساماندهی مبادلات مرزی با حضور اعضای کمیته برگزار شد .

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میاندوآب:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میاندوآب گفت: توزیع 9 هزار و 400 کیلوگرم گوشت قرمز منجمد به قیمت هر کیلوگرم 315 هزار ریال در این شهرستان آغاز شد.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 53 پرونده تخلف نانوایی ها در این شهرستان تشکیل شده است.
   سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   نتایج نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه اعلام شد.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو گفت: چهارهزار و 463 مورد بازرسی از ابتدای امسال تاکنون از واحدهای صنفی صورت گرفته و در این راستا 318 پرونده تخلف تشکیل شده است.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو گفت: در بهمن امسال، تعداد 386 مورد بازرسی در شهرستان ماکو صورت گرفته است.
   معاون نظارت و بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی در برنامه زنده تلویزیونی اولدوز گفت: در 11 ماهه سالجاری 50 پرونده احتکار به ارزش 78 میلیارد ریال در این ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: تاکنون بیش از 10 هزار انبار کالایی این استان در سامانه جامع انبارهای این سازمان ثبت شده است.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهاباد:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد گفت: در دی ماه امسال، تعداد یک هزار و 580 مورد بازرسی در شهرستان مهاباد صورت گرفته است.