•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت:در حال حاضر تعداد 103 هزار و 391 واحد صنفی دار پای پروانه کسب فعال استان فعالیت می کنند که 4 درصد اصناف کشور را تشکیل می دهند.
   معاون امور معادن وصنایع معدنی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی گفت : در حال حاضر تعداد 464 معدن دارای پروانه بهره برداری در استان آذربایجان غربی فعال هستند.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی با اشاره به میزان بازرسی از کالاهای اساسی در آذربایجان غربی گفت: در سه ماهه امسال 9 هزار بازرسی انجام و در این زمینه نیز 176 پرونده به ارزش بیش از پنج ...
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی، اعلام کرد : در سه ماهه نخست امسال برای ایجاد و توسعه 130 واحد صنعتی در آذربایجان غربی جواز تاسیس و توسعه صادر شد .
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو اعلام کرد: در خرداد ماه امسال در راستای کنترل و نظارت بر بازار تعداد 307 مورد بازرسی از واحد های صنفی و خدماتی انجام شد.
   طی سه ماهه نخست سال صورت گرفت :
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سلماس اعلام کرد: در سه ماه نخست امسال یک هزار و 144 مورد بازرسی از واحد های صنفی، تولیدی و خدماتی انجام شد که منجر به کشف 80 مورد تخلف گردید.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی
   سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی به لحاظ داشتن 823 کیلومتر مرز آبی و خاکی با چهارکشور آسیایی و اروپایی یکی از شاه راه های تجاری کشور می باشد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی از برگزاری نمایشگاه محصولات تولیدی واحد های صنعتی ایران در استان اربیل عراق خبرداد و گفت: این نمایشگاه به مدت 5 روز از تاریخ 21 الی 25 خرداد ماه ...
   معاون امور صنایع استان آذربایجان غربی گفت: در دو ماهه اول امسال تعداد 80 فقره جواز تاسیس و توسعه در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار صادر شده است
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی اعلام کرد: صادرات از گمرکات آذربایجان غربی در دوماه اول امسال از لحاظ وزنی 9 درصد و از نظر ارزش 77 درصد افزایش یافت.