•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌ غربی از تولید 250 هزار تن شکر در استان خبر داد.
   در دهه فجر انقلاب اسلامی انجام می شود:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 20 طرح تولیدی و صنعتی دهه فجر امسال در آذربایجان غربی افتتاح می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: 250 هزار تن شکر در این استان تولید شد که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 15 درصد افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت:از ابتدای امسال با تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی، ۴۰۰ واحد راکد تولیدی این استان به مدار تولید بازگشتند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 123 طرح تولیدی در استان از ابتدای امسال تاکنون به بهره برداری رسیده است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: امسال تعداد 81 واحد نیمه فعال استان با اشتغال پنج هزار و 528 نفر نسبت به افزایش ظرفیت تولید خود اقدام کرده‌اند.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت قابل توجه معادن پتاس سنگی این استان گفت: این معادن در اطراف دریاچه ارومیه و سلماس قابلیت استخراج دارند
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: یک میلیون و 191 هزار تن کالا امسال به ارزش حدود 313 میلیون دلار از این استان به کشورهای مختلف صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: یک میلیون تن صادرات به ارزش ۳۵۴ میلیون دلار در 8 ماهه امسال در استان صورت گرفت که در مقایسه با سال گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: 38 گواهی تحقیق و توسعه در بخش صنعت در 9 ماهه امسال در این استان صادر شده است.
Page created in 1.653204202652 seconds.
memoryUsage : 29262Kb