•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   پنجمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان آذربایجان غربی به ریاست رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و با حضور جعفرصادق اسکندری دبیر و سایر اعضا در محل استانداری تشکیل گردید .

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نقده:
   رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان نقده ازکشف ۳ انبار احتکار و یک انبار عدم اعلام موجودی کالا در این شهرستان خبرداد.

   حمایت از تولید ملی از مجموع 630 طرح واحد صنعتی مبلغ 900 میلیارد تومان
   به مناسبت هفته دولت
   در سومین روز از هفته دولت کارخانه فرآوری شستشو و دانه بندی شن و ماسه سلیمی و چندین طرح دیگر صنعتی و اشتغالزایی در مهاباد افتتاح و به بهره برداری رسید.
   جلسه ستاد جلسه ستاد مبارزه با احتکار و اختفاء کالا با حضورمعاون بازرسی و نظارت سازمان و تمامی اعضای ستاد در محل سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان آذر بایجان غربی تشکیل گردید.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو از افتتاح 5 واحد تولیدی صنعتی به مناسبت هفته دولت در ماکو خبر داد.
   هفته دولت گرامی باد
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو از افتتاح 5 واحد تولیدی صنعتی با سرمایه گذاری 26 میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در ماکو خبر داد.
   ۰۴ شهریور ۱۳۹۷
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 14 نفر اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت کننده ارز دولتی در استان شناسایی شدند.
   یحیی کاظمی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ماکو از استخراج سالانه 62 هزار تن انواع سنگ از معادن این شهرستان خبرداد.
   جعفر صادق اسکندری گفت: با هدف ارتقای رضایتمندی ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی میز خدمت سازمان صنعت معدن و تجارت راه اندازی شد.