•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   به مناسبت دهه فجر انجام شد؛
   به مناسبت دهه فجر هشت پروژه تولیدی با سرمایه‌گذاری 980 میلیارد ریال و اشتغال 450 نفر در ارومیه مورد بهره برداری قرار گرفت یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی 10 محدوده امید بخش فلزی در استان آذربایجان غربی شناسایی شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی خبر داد:

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: به مناسبت دهه فجر، روز 17 بهمن ماه پنج واحد تولیدی در ارومیه مورد بهره برداری قرار می گیرد و یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌شود و از محصول ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، 20 واحد تولیدی در شهرستان‌های مختلف استان افتتاح و عملیات اجرایی یک پروژه ملی نیز آغاز می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: هم اکنون پهنه اکتشافی تکاب-پیرانشهر به مساحت پنج هزار و یکصد کیلومتر مربع به سازمان ایمیدرو واگذار شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: هم اکنون دومین واحد تولیدی ترانسفورماتورهای روغنی کشور در ماکو با سرمایه 150 میلیارد تومان در حال ساخت است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در 9 ماه سال 96 از 88 هزار واحد صنفی در این استان بازرسی به عمل آمد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: این استان در 9 ماهه امسال 90 هزار تن سیب به ارزش 40 میلیون دلار به کشورهای مختلف صادر کرده است.
   ریاست سازمان صنعت و معدن آذربایجان‌غربی مطرح کرد:
   ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: سازمان صنعت و معدن آذربایجان‌غربی برای اجرای طرح نظارتی شب یلدا آمادگی کامل دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: ارزش ریالی اقلام غیرنقدی واحدهای صنفی و صنعتی استان بیش از 50 میلیارد ریال بوده است و یک میلیارد و 40 میلیون ریال وجه نقد نیز برای کمک به زلزله ...
Page created in 2.6309239864349 seconds.
memoryUsage : 29271Kb