•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: 24 طرح صنعتی در هفته دولت در آذربایجان‌غربی افتتاح می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: هم اکنون واحدهای بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی استان در اولویت رسیدگی قرار دارند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در یک ماه گذشته 244 واحد صنفی متخلف در استان شناسایی و با آنها برخورد شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: امسال از۶۳۰ واحد و طرح در حوزه تولید صنعت و معدن در استان با اعتباری بالغ بر ۹ هزار میلیارد ریال حمایت می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: با آغاز طرح رونق تولید تا کنون 471 واحد راکد، نیمه فعال و طرح های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی استان در مجموع چهار هزار و 210 میلیارد ریال تسهیلات از ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: در سال جاری طرح استانی اکتشاف عناصر نادر خاکی و تشکیل بانک اطلاعاتی محصولات تولیدی معدنی در بخش‌های تخصصی، شهرستانی و منطقه‌ای در استان اجرا ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: 6 هزار و 276 مورد بازرسی سال گذشته در زمینه قاچاق کالا و ارز در سطح استان انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: طرح استانی اکتشاف عناصر نادر خاکی در آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: تعداد 228 هزار و 881 مورد بازرسی در سال گذشته دراین استان انجام شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: امسال اجرای طرح شناسنامه‌دار کردن انبار و مراکز نگهداری کالا در آذربایجان‌غربی در دستور کار قرار دارد.
Page created in 2.6730089187622 seconds.
memoryUsage : 29267Kb