•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: 13 هزار و 120 مورد بازرسی توسط 30 تیم سیار در یک و نیم ماه اجرای طرح تنظیم بازار نوروزی در استان انجام شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: بزودی طرح تولید مواد شیمیایی کلردار برای جذب سرمایه گذاران در استان آذربایجان غربی اجرا می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: امسال یک میلیون تن کالا از این استان به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی صادر شده که 10 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: با هدف اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی، واحدهای تحقیق و توسعه در صنایع تولیدی آذربایجان‌غربی گسترش یافت.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: 2 هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات برای راه اندازی واحدهای صنفی جدید در استان اختصاص یافته است.
   مسئول حوزه بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در دی ماه سال جاری 270 مورد سفارش بازرگانی و تجاری در این استان ثبت شد.
   به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر سه واحد تولیدی با حضور استاندار آذربایجان‌غربی در ارومیه افتتاح شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از صدور بیش از یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۴۶۵ تن کالا از استان به خارج از کشور در 10 ماه امسال خبر داد.
   معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌ غربی گفت: در مجموع سه هزار و ۵۲۸ واحد صنفی در ۷۷۷ هزار و ۲۶۸ متر مربع در سراسراین استان ایجاد و از قبال آنها برای هفت هزار و ۶۷۷ ایجاد اشتغال می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌ غربی از تولید 250 هزار تن شکر در استان خبر داد.
Page created in 2.198086977005 seconds.
memoryUsage : 29269Kb