•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   جلسه هماهنگی اقدامات انجام شده منطقه آزاد ماکو در حوزه صنعت با سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی و با هدف رفع موانع تولید واحدهای صنعتی و تولیدی تشکیل شد .

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی از آغاز برگزاری نمایشگاه‌های پاییزه نمایندگی‌های فروش و عرضه لوازم‌التحریر با نمادهای ایرانی اسلامی و حمایت از تولید داخلی در ارومیه و شهرستانهای ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان غربی از افزایش 66 درصدی صادرات و کاهش 40 درصدی واردات به گمرکات آذربایجان غربی نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد.

   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان غربی از اجرای موفق طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در سال 97 خبرداد.
   ​ششمین جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان آذربایجان‌غربی با تاکید بر امر به معروف و نهی از منکردر ماه محرم الحرام با ریاست رییس سازمان و حضور اعضای کمیسیون نظارت تشکیل شد.

   هفتمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان آذربایجان غربی‌ به‌ریاست‌ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و با حضور رییس سازمان صمت استان، دبیر و سایر اعضا در محل استانداری تشکیل شد.
   معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان آذر بایجان غربی گفت: از ابتدای طرح مبارزه با قاچاق و احتکار ، 33 قلم کالا احتکاری به ارزش تقریبی 295 میلیارد ریال توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کشف ...
   به منظور تحقق دولت الکترونیک ،جلسه آموزشی تفویض اختیار صدور جواز تاسیس با حضور کارشناسان مطلع بخش صنعت شهرستانها و همکاران سازمان در امور دبیرخانه و صنایع برگزار گردید.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی از افتتاح 4 واحد تولیدی صنعتی به مناسبت هفته دولت درارومیه با حضور شهریاری استاندار و هیات همراه و سایر مسوولین استانی خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان غربی اعلام کرد: طی بازه زمانی پنج ماهه نخست سال جاری تعداد 88386 مورد بازرسی صورت گرفته که از این تعداد بازرسی 3519 مورد منجر به تشکیل پرونده با 3840 نوع ...