•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در سال گذشته طرح پایش واحدهای سرمایه‌گذار خارجی در آذربایجان‌غربی انجام شد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در دولت یازدهم 890 هزار و 768 فقره بازرسی صنفی در این استان انجام و 44 هزار و 348 پرونده در این خصوص تشکیل شده است.
   رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: سال گذشته از جمله برنامه‌های عملیاتی اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی، ارائه برنامه ...
   مسئول برنامه‌های اقتصاد مقاومتی معادن استان آذربایجان‌غربی:
   مسئول برنامه‌های اقتصاد مقاومتی معادن استان آذربایجان‌غربی از طرح احداث واحد سنگبری و مصنوعات سنگی در سال 96 در شهرستان تکاب خبر داد و گفت: از اهداف این برنامه ایجاد میانگین 207 فرصت شغلی مستقیم در ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: هم‌اکنون در استان آذربایجان‌غربی 200 کارگاه متمرکز و غیر متمرکز قالیبافی فعالیت داشته که شامل پنج کارگاه متمرکز، 47 ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفنت: در حال حاضر 70 هزار قالیباف در استان فعال هستند و در این زمینه از مجموع 17 هزار قالیباف بیمه شده در آذربایجان غربی کمتر از یک هزار نفر در ...
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: هم‌اکنون مطالعات برق‌رسانی به معادن شهرستان خوی – منطقه دول کندی – بادکی به طول تقریبی 30 کیلومتر انجام می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: 730 واحد صنعتی شامل طرح های برخوردار از پیشرفت فیزیکی بالا و واحدهای راکد و نیمه فعال این استان با تدبیر دولت یازدهم به مدار تولید بازگشته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در سال های گذشته ارتباط صنعت و دانشگاه در آذربایجان غربی افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: در سال 1392 فرش ریزماهی خوی به ثبت جهانی رسید و ثبت جهانی افشار تکاب نیز در حال پیگیری است.
Page created in 1.7701160907745 seconds.
memoryUsage : 29264Kb