•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: با آغاز طرح رونق تولید تا کنون 471 واحد راکد، نیمه فعال و طرح های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی استان در مجموع چهار هزار و 210 میلیارد ریال تسهیلات از ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: در سال جاری طرح استانی اکتشاف عناصر نادر خاکی و تشکیل بانک اطلاعاتی محصولات تولیدی معدنی در بخش‌های تخصصی، شهرستانی و منطقه‌ای در استان اجرا ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: 6 هزار و 276 مورد بازرسی سال گذشته در زمینه قاچاق کالا و ارز در سطح استان انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: طرح استانی اکتشاف عناصر نادر خاکی در آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: تعداد 228 هزار و 881 مورد بازرسی در سال گذشته دراین استان انجام شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: امسال اجرای طرح شناسنامه‌دار کردن انبار و مراکز نگهداری کالا در آذربایجان‌غربی در دستور کار قرار دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی با بیان اینکه سیمان از نظر وزنی و ارزشی دومین محصول صادراتی استان به شمار می رود گفت: بیشترین هدف صادراتی آن نیز به کشور عراق صورت می گیرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر 6 هزار نفر در بخش معدن مشغول بکار هستند ودر صورت توجه بیشتر به تکمیل چرخه اکتشاف، استخراج و فرآوری و استحصال زمینه اشتغال برای ۲۰ هزار ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذر بایجان غربی گفت: بزرگترین واحد فراوری سنگ‌های تزئینی این استان با پیشرفت فیزیکی 95 درصد و اشتغال بیش از 25 نفر در نیمه نخست سال 96 افتتاح می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در سال گذشته طرح پایش واحدهای سرمایه‌گذار خارجی در آذربایجان‌غربی انجام شد.
Page created in 1.8779668807983 seconds.
memoryUsage : 29271Kb