•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان آذر بایجان غربی گفت: از ابتدای طرح مبارزه با قاچاق و احتکار ، 33 قلم کالا احتکاری به ارزش تقریبی 295 میلیارد ریال توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کشف ...
   به منظور تحقق دولت الکترونیک ،جلسه آموزشی تفویض اختیار صدور جواز تاسیس با حضور کارشناسان مطلع بخش صنعت شهرستانها و همکاران سازمان در امور دبیرخانه و صنایع برگزار گردید.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی از افتتاح 4 واحد تولیدی صنعتی به مناسبت هفته دولت درارومیه با حضور شهریاری استاندار و هیات همراه و سایر مسوولین استانی خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان غربی اعلام کرد: طی بازه زمانی پنج ماهه نخست سال جاری تعداد 88386 مورد بازرسی صورت گرفته که از این تعداد بازرسی 3519 مورد منجر به تشکیل پرونده با 3840 نوع ...
   پنجمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان آذربایجان غربی به ریاست رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و با حضور جعفرصادق اسکندری دبیر و سایر اعضا در محل استانداری تشکیل گردید .

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نقده:
   رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان نقده ازکشف ۳ انبار احتکار و یک انبار عدم اعلام موجودی کالا در این شهرستان خبرداد.

   حمایت از تولید ملی از مجموع 630 طرح واحد صنعتی مبلغ 900 میلیارد تومان
   به مناسبت هفته دولت
   در سومین روز از هفته دولت کارخانه فرآوری شستشو و دانه بندی شن و ماسه سلیمی و چندین طرح دیگر صنعتی و اشتغالزایی در مهاباد افتتاح و به بهره برداری رسید.
   جلسه ستاد جلسه ستاد مبارزه با احتکار و اختفاء کالا با حضورمعاون بازرسی و نظارت سازمان و تمامی اعضای ستاد در محل سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان آذر بایجان غربی تشکیل گردید.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو از افتتاح 5 واحد تولیدی صنعتی به مناسبت هفته دولت در ماکو خبر داد.
Page created in 1.8993470668793 seconds.
memoryUsage : 29656Kb