•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی با اعلام اینکه در ۶ ماهه امسال هفت هزار تن سیب از گمرکات این استان صادر شده است، گفت: با توجه به اینکه آذربایجان‌غربی قطب تولید سیب و انگور در کشور است، ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی تاکید کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: امسال سهم آذربایجان غربی از اشتغال دولتی حدود 14 هزار نفر است که برای تحقق این امر باید طرح‌های تولیدی مورد توجه قرار بگیرند.
   با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت:
   کارخانه احیای مستقیم (تولید آهن اسفنجی) فولاد میانه با تکنولوژی ایرانی پرد، روز شنبه با حضور دکتر جهانگیری و محمد شریعتمداری افتتاح می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: چهارمین نمایشگاه تخصصی معدن و صنایع معدنی در ارومیه برگزار می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: به منظور تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای اقتصاد مقاومتی، انجمن‌های تخصصی صنایع و معادن همگن در آذربایجان غربی توسعه خواهند یافت.
   با حضور رییس سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان صورت گرفت:
   رییس سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان به مناسبت هفته دولت با سفر به استان آذربایجان غربی یک واحد تولیدی محصولات بهداشتی در این استان را افتتاح کرد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: 24 طرح صنعتی در هفته دولت در آذربایجان‌غربی افتتاح می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: هم اکنون واحدهای بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی استان در اولویت رسیدگی قرار دارند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در یک ماه گذشته 244 واحد صنفی متخلف در استان شناسایی و با آنها برخورد شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: امسال از۶۳۰ واحد و طرح در حوزه تولید صنعت و معدن در استان با اعتباری بالغ بر ۹ هزار میلیارد ریال حمایت می‌شود.
Page created in 1.7447991371155 seconds.
memoryUsage : 29272Kb