•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت آذربایجان غربی خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از 17 واحد صنعتی فعال با سرمایه گذاری خارجی در آذربایجان غربی خبرداد.
   چهارمین جلسه شورای ساماندهی مبادلات مرزی استان آذربایجان‌غربی با موضوع مصوبات کمیته پایش تجارت خارجی استان در بازارچه های مرزی و دارندگان کارت های پیله وری، افزایش سهمیه ارزی دلاری جهت واردات از ...
   با اهداء لوح و تندیس جشنواره شهید رجایی از سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی توسط محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی تقدیر شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، از افتتاح چند واحد تولیدی در سفر ریاست جمهوری به استان خبر داد.
   قائم مقام رئیس در امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی با داشتن بیش از 50 درصد کل ذخیره طلای شناسایی شده در کشور به عنوان قطب نخست طلا به شمار می رود.
   معاون سازمان صنعت آذربایجان غربی اعلام‌کرد:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: هشت هزار و 998 انبار در استان موجود است که از این تعداد یک هزار و 339 انبار کالا در سامانه جامع بارگزاری این سازمان ثبت شده ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: هفت ماهه نخست امسال سهمیه واردات از بازارچه‌های مرزی آذربایجان‌غربی به 50 میلیون دلار رسید.
   قائم مقام رئیس سازمان صمت آذربایجان‌غربی:
   مشاور و قائم مقام رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی در امور معادن و صنایع معدنی، در جلسه هماهنگی با روسای ادارات شهرستانی گفت: تمامی برداشت های مواد معدنی بدون اخذ مجوز از سازمان صنعت، ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب در استان خبر داد.

   معاون صنعت، سازمان پدافند غیر عامل کشور:
   معاون صنعت، سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: پدافند غیر عامل صیانت از اموال مردم است و در اجرای طرح ها باید بررسی و مطالعات دقیقی صورت بگیرد.