•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 123 طرح تولیدی در استان از ابتدای امسال تاکنون به بهره برداری رسیده است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: امسال تعداد 81 واحد نیمه فعال استان با اشتغال پنج هزار و 528 نفر نسبت به افزایش ظرفیت تولید خود اقدام کرده‌اند.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت قابل توجه معادن پتاس سنگی این استان گفت: این معادن در اطراف دریاچه ارومیه و سلماس قابلیت استخراج دارند
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: یک میلیون و 191 هزار تن کالا امسال به ارزش حدود 313 میلیون دلار از این استان به کشورهای مختلف صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: یک میلیون تن صادرات به ارزش ۳۵۴ میلیون دلار در 8 ماهه امسال در استان صورت گرفت که در مقایسه با سال گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: 38 گواهی تحقیق و توسعه در بخش صنعت در 9 ماهه امسال در این استان صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: با مصوبات و تلاش های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید 247 واحد تولیدی این استان به چرخه تولید بازگشت.
   مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت گفت: هم‌اکنون متوسط هر تن کالای صادراتی ۶۲۰ دلار است.
   270 طرح سرمایه‌گذاری اولویت‌دار صنعتی و تولیدی در استان آذربایجان غربی معرفی شدند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: امسال با حل مشکلات و اعمال تدابیر لازم تعداد 209 واحد تولیدی راکد در این استان به چرخه تولید بازگشت.
Page created in 1.6366469860077 seconds.
memoryUsage : 29653Kb