•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : طی سال گذشته ، 2 میلیون و یکصد هزارتن کالای غیر نفتی به ارزش 1.8 میلیارد دلار از گمرکات استان به خارج از کشور صادر شد .
   برای اولین بار در کشور :
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : به همت یکی از شرکتهای خودروسازی تبریز ، کامیون 14 تنی برقی با فناوری اروپایی تا یکسال آینده روانه بازار می شود .
   فرش 600 متر مربعی ، یکی از دست بافته های شاهکار تبریز همزمان با نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت ، مرداد امسال در تبریز رونمایی می شود .
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از اقدام به موقع عوامل آتش نشانی، پلیس و اورژانس در عملیات حریق بازار تبریز و همچنین حضور مسئولین ارشد استان بویژه نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام ...
   رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان‌شرقی عنوان کرد:
   رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به بررسی 604 پرونده در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان، از پرداخت بیش از 7 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی به ۲۵۴ واحد تولیدی خبر داد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از آمادگی واحدهای معدنی و فرآوری استان در رفع نقاط حادثه خیز در بستر رودخانه ها و مسیلها خبر داد .
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از انجام بیش از 46 هزار مورد بازرسی از بنگاههای اقتصادی استان در طول اجرای طرح نظارتی نوروز 98 خبر داد .
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : نمایشگاه فروش بهاره نیمه دوم اسفند ماه در تبریز برگزار می‌شود.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان شرقی گفت : طی ۱۱ ماهه گذشته از سال ۹۷، بیش از 199 هزار مورد بازرسی از واحدهای تولیدی و توزیعی استان انجام شده است.
   همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر:
   با حضور محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی فعالیت 5 طرح صنعتی و زیربنایی با سرمایه گذاری بالغ بر 4770 میلیارد ریال آغاز شد .