•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در استان آذر بایجان شرقی صورت گرفت:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن تجارت استان آذربایجان شرقی تاکید بر اجرای اصول 24گانه سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی بویژه بندهای 19 ،22 و23 را در صدر اولویت های کاری نظارت و بازرسی در سال ...
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: بعد از اتمام پایش آماری واحدهای تولیدی استان، 660 واحد صنایع غذایی و آشامیدنی شناسایی شدند و بدین ترتیب 14 درصد کل واحدهای صنعتی استان را ...
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: 100 هزار دستگاه خودرو سواری در آذربایجان شرقی با برند اروپایی با بهره گیری از توان صد درصدی استان تولید خواهد شد.
   مهندس نعمت زاده خواستارشد:
   وزیر صنعت،معدن وتجارت گفت: سهم تسهیلات تولید باید کامل پرداخت شود و در چهار ماهه سال جاری، نزدیک 30 درصد به بخش تولید اختصاص داده شد.
   مهندس نعمت زاده:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به صادرات فعلی 50 میلیارد دلاری محصولات غیرنفتی کشور گفت: افزایش چهار برابری صادرات غیر نفتی جزو سیاست گذاری های دولت در سه سال آینده است.
   رییس خانه صنعت ومعدن:
   رییس خانه صنعت، معدن و تجارت کشور با بیان اینکه اقتصاد کشور مهمترین مولفه امنیت ملی است با انتقاد از بهره بالای تسهیلات بانکی گفت: این مهم توان رقابت تولید کنندکان را کاهش می دهد.
   استاندار آذربایجان‌شرقی:
   استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: این قول و اطمینان را به سرمایه‌گذاران می‌دهیم که تمام تلاش ما در جهت رشد شکوفایی صنعت و تولید باشد و در این بین رفت و آمد هیئت‌های خارجی به کشور نباید سرمایه‌گذاران را ...
   رئیس کمیسیون صنایع و معادن:
   رئیس کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی گفت: عمر دستگاه‌ها و ماشین‌آلات ما بالا است و در برخی موارد این صنایع مربوط به دهه ۵۰ هستند، از این رو حمایت از نوسازی صنایع باید در دستور کار قرار گیرد.
   با حضور وزیر صنعت،معدن و تجارت، اجرای طرح کشوری ژئوفیزیک هوایی به منظور کشف توده های نفوذی مدفون و ذخایر کوچک با استفاده از بالگرد در آذربایجان شرقی به عنوان اولین استان کشور آغاز شد.
   در پی سفر یک روزه وزیر صنعت،‌معدن و تجارت به استان آذربایجان شرقی وی ضمن شرکت در گردهمایی روسای سازمانهای صنعت،‌معدن و تجارت سراسرکشور دو طرح صنعتی را افتتاح کرد.
Page created in 6.9318389892578 seconds.
memoryUsage : 29664Kb