•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : واحدهای تولیدی صنعتی و صنایع معدنی دارای پروانه بهره برداری می توانند از تسهیلات ارزی صندوق توسعه ملی استفاده ...
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن وتجارت استان آذربایجان شرقی از انجام 136هزار و 689 مورد بازرسی از بنگاه های اقتصادی این استان از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه خبرداد .
   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: 422 واحد ثبت نام کننده استان در سامانه بهین یاب و معرفی شده به بانک ها تسهیلات طرح رونق تولید دریافت کردند.
   در نیمه نخست امسال از آذربایجان شرقی انجام یافت:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت آذربایجان شرقی گفت : در شش ماه نخست سال جاری 74 میلیون دلار انواع صنایع دستی و فرش از گمرکات استان و کشور به دیگر کشورهای مقصد صادر شده است .
   معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: باید از ظرفیت 2 هزار و 700 متخصص معدن عضو نظام مهندسی معدن این استان در جهت افزایش توسعه بخش معدن استفاده شود.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از برگزاری دومین کارگاه آموزشی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور کارشناسان و بازرسان نظارت و بازرسی سازمان های صنعت معدن و تجارت سه ...
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت،معدن وتجارت آذربایجان شرقی گفت : با فرارسیدن ایام بازگشایی مدارس و مراکز آموزش عالی و افزایش تقاضا برای لوازم التحریر ، کیف وکفش و مانتو مدارس طرح نظارتی ویژه ...
   مهندس نعمت زاده در اسکو :
   وزیر صنعت، معدن وتجارت در مراسم آغاز عملیات اجرایی شهرک صنعتی اسکو بر لزوم ایجاد شهرک های صنعتی تخصصی و دانش بنیان با اشتغال مولد تاکید کرد.
   کارخانه صنایع کاغذ نرمه آذربایجان تولید کننده سلولزی و مواد اولیه کاغذ دستمالی با حضور معاون اول رییس جمهور به بهره برداری رسید.
   معاون امور صنایع:
   معاون وزیر صنعت معدن و تجارت در امور صنایع با تاکید بر پیگیری اهداف اقتصاد مقاومتی ، موضوع رونق تولید و شروع آن از اتبتدای سال 94 را در راستا تحقق منویات مقام معظم رهبری عنوان کرد .