•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی خبر داد: تا پایان سال 96 ، نخستین سامانه بانک اطلاعاتی صنعت، معدن و تجارت کشور در آذربایجان شرقی راه اندازی می شود .
   با حضور معاون امور معادن وصنایع معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت انجام شد :
   همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر از 5 طرح صنعتی و تولیدی به ارزش 380 میلیارد ریال با حضور معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت در آذربایجان شرقی بهره برداری شد.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: تاکنون ۵۶۰ واحد تولیدی به میزان سه هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کرده اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی با اشاره به روند رو به رشد رقم پرداختی بانک ها از محل تسهیلات رفع موانع و رونق تولید گفت: تا کنون سه هزار و 829 میلیارد ریال تسهیلات به 560 واحد ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان آذربایجان‌شرقی با اعلام اینکه در 9 ماهه امسال ارزش صادرات کالاهای غیر نفتی استان از کل گمرکات کشور یک میلیارد و 700 میلیون دلار است، ...
   مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: 9 کنسرسیوم صادراتی در استان ثبت و یا در حال شکل گیری است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: 650 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 520 واحد تولیدی و صنعتی پرداخت شده است.
   مدیر طرح اجرایی معدن طلای مزرعه شادی ورزقان گفت: کارخانه فرآوری طلای این معدن تیر ماه سال آینده به بهره برداری می رسد.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجات استان آذربایجان شرقی گفت: در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی 4 پروژه صنعتی و معدنی تا پایان سال در استان به بهره برداری خواهد رسید .
   مدیر کل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت معدن و تجارت:
   عباس تابش گفت : ساماندهی علمی و الکترونیکی بیش از دو میلیون واحد انبار و ذخیره کالا در کشور ضروری است .