•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس خانه صنعت ومعدن:
   رییس خانه صنعت، معدن و تجارت کشور با بیان اینکه اقتصاد کشور مهمترین مولفه امنیت ملی است با انتقاد از بهره بالای تسهیلات بانکی گفت: این مهم توان رقابت تولید کنندکان را کاهش می دهد.
   استاندار آذربایجان‌شرقی:
   استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: این قول و اطمینان را به سرمایه‌گذاران می‌دهیم که تمام تلاش ما در جهت رشد شکوفایی صنعت و تولید باشد و در این بین رفت و آمد هیئت‌های خارجی به کشور نباید سرمایه‌گذاران را ...
   رئیس کمیسیون صنایع و معادن:
   رئیس کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی گفت: عمر دستگاه‌ها و ماشین‌آلات ما بالا است و در برخی موارد این صنایع مربوط به دهه ۵۰ هستند، از این رو حمایت از نوسازی صنایع باید در دستور کار قرار گیرد.
   با حضور وزیر صنعت،معدن و تجارت، اجرای طرح کشوری ژئوفیزیک هوایی به منظور کشف توده های نفوذی مدفون و ذخایر کوچک با استفاده از بالگرد در آذربایجان شرقی به عنوان اولین استان کشور آغاز شد.
   در پی سفر یک روزه وزیر صنعت،‌معدن و تجارت به استان آذربایجان شرقی وی ضمن شرکت در گردهمایی روسای سازمانهای صنعت،‌معدن و تجارت سراسرکشور دو طرح صنعتی را افتتاح کرد.
   استاندار آذربایجان شرقی خبر داد:
   استاندارآذر بایجان شرقی ازبرگزاری مراسم نکوداشت مهندس محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت در 29 بهمن ماه سال جاری خبر داد.
   رییس کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی :
   رییس کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع مشکلات صنعت و تولید باید همه دستگاهها همراه کنند.
   قائم مقام امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: از سال گذشته صدور کارت بازرگانی هوشمند آغاز شده که تا امروز تمام یک هزار و 420 فقره کارت بازرگانی هوشمند شده است.
   طی 3 ماهه نخست امسال صورت گرفت:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : در سه ماهه نخست سال جاری شاهد رشد 7 درصدی ارزش کالاهای صادر شده از استان هستیم .
   طی دو ماهه نخست امسال ازاستان آذربایجان شرقی انجام شد:
   قائم مقام امور تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: طی2 ماهه نخست امسال ارزش صادرات غیرنفتی در گروه کالاهای صنعتی این استان با رشد 5 درصدی به 140 میلیون دلار رسید.
Page created in 2.3206379413605 seconds.
memoryUsage : 29262Kb