•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرقینی در دومین جلسه شورای معادن استان آذربایجان شرقی:
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تشکیل شورای معادن در استان‌ها، گفت: 70 درصد اختیارات شورایعالی معادن کشور به استان‌ها واگذار شده است و قصد داریم اختیارات کامل را ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : در سال گذشته با تدابیر انجام گرفته توانستیم برای اولین بار در کشور ضریب تبدیل جواز های تاسیس صادره به پروانه بهره برداری را به 70 درصد ...
   رییس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی با تاکید بر افزایش سهم کالاهای صادراتی به کشور سوریه، گفت : ۱.۶ درصد از صادرات به کشور سوریه در هشت ماهه امسال، سهم آذربایجان شرقی بوده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : در گزارش عملکرد 7 ماهه وزارت صنعت، معدن و تجارت مشخص شد که این سازمان با صدور 279 فقره پروانه بهره برداری در هفت ماهه سال 96 موفق به کسب رتبه ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی بر لزوم همکاری اتحادیه‌ها و انجمن‌های صنفی و صنعتی آذربایجان شرقی در برگزاری رویداد تبریز ۲۰۱۸ تأکید کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در هشت ماه امسال میزان صادرات غیرنفتی استان از تمام گمرکات کشور یک میلیارد و 342 میلیون دلار بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 9 درصد افزایش یافته ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از ثبت مشخصات 80 درصد از انبارهای عمومی سطح این استان در سامانه جامع انبار خبر داد.
   رییس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی از ادامه کمک رسانی واحدهای تولیدی و صنعتی استان به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد .
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: اقلام مورد نیاز زلزله زدگان توسط شرکت‌ها و واحدهای صنعتی و صنفی به منطقه زلزله زده تحت مدیریت استان آذربایجان شرقی ارسال شد.
   با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور انجام گرفت؛
   همزمان با مراسم اختتامیه پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز در حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از 3 واحد برتر در زمینه تحقیق و توسعه تقدیر شد.