•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از رشد ۹ درصدی صادرات کالاهای غیرنفتی این استان در شش ماهه نخست امسال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی 39 طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری 870 میلیارد ریال در شهرستان سراب در دست اجرا است که با بهره برداری از آن‌ها زمینه اشتغال برای سه هزار و 840 نفر ...
   کارخانه احیای مستقیم میانه در مرحله تولید آزمایشی، آهن اسفنجی با خلوص 96 درصد تولید کرد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجانشرقی گفت : با حضور معاونین وزارت متبوعه در ایام هفته دولت شاهد بهره برداری از 6 پروژه بزرگ صنعتی خواهیم بود .
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی گفت: امسال 300 هزار میلیارد ریال در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی به بخش صنعت و معدن مصوب و اختصاص یافته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از شناسایی 52 نوع ماده معدن در معادن این استان خبر داد.
   دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید آذربایجان شرقی از کسب رتبه سوم آذربایجان شرقی در پرداخت تسهیلات رونق تولید در سال 95 خبر داد .
   استاندار آذربایجان شرقی از آغاز به کار دوباره 100 واحد تولیدی استان که در وضعیت بحرانی بودند، خبر داد.
   رئیس اداره فرش سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت:در سال 95، فرش دستباف آذربایجان شرقی به کشورهای خارجی به ارزش 164 میلیون دلار صادرات داشته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذر بایجان شرقی :
   رئیس صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : 96 درصد واحدهای تولیدی استان کوچک بوده و مردم این واحدها را ایجاد نموده اند .
Page created in 2.0693180561066 seconds.
memoryUsage : 29660Kb