•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با تشکیل‌کارگروه رفع موانع تولید استان آذربایجان شرقی؛
   معاون امور صنایع سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از برگزاری مستمر و موثر جلسات کارگروه رفع موانع تولید استان خبر داد .
   جلسه این هفته مبارزه با احتکار و اختفا با هدف بررسی پرونده های مربوطه به برخی اقلام کشف شده تشکیل شد .
   معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن تجارت آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سال ۹7 تا کنون 353 فقره پروانه تولید غیر متمرکز فرش دستباف با مدیریت متمرکز صادر شده است .
   رئیس سازمان صنعت آذربایجان شرقی خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در هفت ماهه سالجاری 36 پرونده تخلف صنفی به ارزش 35 میلیارد ریال برای شرکت های خودرو ساز و نمایندگی های فروش در استان تشکیل شد .
   معاون سازمان صنعت آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در 7 ماهه سال جاری ضمن انجام بیش از 132 هزار مورد بازرسی از بنگاههای اقتصادی نزدیک به 4 هزار فقره پرونده تخلف صنفی تشکیل شد .
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سال تاکنون ۴۹ نفر در قالب تسهیلات فراگیر و روستایی جهت دریافت تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت قالیبافی به بانک‌های عامل معرفی شدند .
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن تجارت آذربایجان شرقی گفت: مراسم تجلیل از واحدهای برگزیده تولیدی صادراتی استان همزمان با همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی و با حضور مسولان ملی و استانی ...
   وزیر صنعت معدن و تجارت طی سفر یکروزه خود به تبریز در مراسم آغاز بکار ششمین نمایشگاه رینوتکس 2018 شرکت کرد .
   از ابتدای سال تا پایان مهر صورت گرفت؛
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: در 7 ماهه منتهی به پایان مهر سالجاری بیش از 5 هزار و هفتصد مورد گزارش مردمی از طریق سامانه 124 سازمان دریافت شده است .
   در نشست مشترک با مدیران شرکتهای پخش استان آذربایجان شرقی مطرح شد:
   رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: عرضه و تقاضا در انواع روغن خوراکی به تعادل رسیده و با توزیع مستمر ، منظم و متناسب این محصول در بین واحدهای صنفی خرده و عمده فروشی مشکلی از بابت ...