•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذر بایجان شرقی :
   رئیس صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : 96 درصد واحدهای تولیدی استان کوچک بوده و مردم این واحدها را ایجاد نموده اند .
   در پی شایعه پراکنی برخی رسانه ها:
   بعد از انتشار خبری درباره تعطیلی کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : این شرکت با بهره گیری از 200 نیروی متخصص و ماهر در حال فعالیت است و خبر ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : در آستانه نوروز 96 نمایشگاه فروش بهاره با هدف تامین مایحتاج ضروری شهروندان در شهر تبریز برگزار می شود .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اعلام اینکه ارزش صادرات محصولات تولیدی استان از تمام مبادی گمرکی کشور در سال جاری حدود 2میلیارد دلار است، گفت: یک میلیارد دلار از این رقم مربوط به ...
   معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از آغاز به کار نخستین کلینیک صنعتی سیار در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از افزایش 180 درصدی تعداد صدور پروانه بهره برداری از معادن در 11ماهه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.
   معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : تاکنون از یک هزار و 475 واحد تولیدی صنعتی متقاضی تسهیلات رونق تولید در استان آذر بایجان شرقی ، 761 واحد تولیدی برای ...
   معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی خبر داد: تا پایان سال 96 ، نخستین سامانه بانک اطلاعاتی صنعت، معدن و تجارت کشور در آذربایجان شرقی راه اندازی می شود .
   با حضور معاون امور معادن وصنایع معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت انجام شد :
   همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر از 5 طرح صنعتی و تولیدی به ارزش 380 میلیارد ریال با حضور معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت در آذربایجان شرقی بهره برداری شد.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: تاکنون ۵۶۰ واحد تولیدی به میزان سه هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کرده اند.
Page created in 2.0157630443573 seconds.
memoryUsage : 29271Kb