•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : در گزارش عملکرد 7 ماهه وزارت صنعت، معدن و تجارت مشخص شد که این سازمان با صدور 279 فقره پروانه بهره برداری در هفت ماهه سال 96 موفق به کسب رتبه ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی بر لزوم همکاری اتحادیه‌ها و انجمن‌های صنفی و صنعتی آذربایجان شرقی در برگزاری رویداد تبریز ۲۰۱۸ تأکید کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در هشت ماه امسال میزان صادرات غیرنفتی استان از تمام گمرکات کشور یک میلیارد و 342 میلیون دلار بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 9 درصد افزایش یافته ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از ثبت مشخصات 80 درصد از انبارهای عمومی سطح این استان در سامانه جامع انبار خبر داد.
   رییس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی از ادامه کمک رسانی واحدهای تولیدی و صنعتی استان به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد .
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: اقلام مورد نیاز زلزله زدگان توسط شرکت‌ها و واحدهای صنعتی و صنفی به منطقه زلزله زده تحت مدیریت استان آذربایجان شرقی ارسال شد.
   با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور انجام گرفت؛
   همزمان با مراسم اختتامیه پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز در حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از 3 واحد برتر در زمینه تحقیق و توسعه تقدیر شد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از انجام مطالعات کارشناسی و پژوهشی در خصوص موانع و مشکلات پیش روی صادرکنندگان و تجار این استان خبر داد و گفت : در روزهای آینده محورهای کلیدی توسعه ...
   رییس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: فعال شدن بخش معدن افزایش اشتغال در شهرستان اهر را در پی دارد و مردم بومی با حمایت از شرکت‌های سرمایه گذار و همراهی با آن‌ها از این موقعیت ...
   توسط بانک صنعت و معدن؛
   با استفاده از تسهیلات 14.5 میلیون یورویی بانک صنعت و معدن نیروگاه دمیرچلیک آذران در آذربایجان شرقی به بهره برداری می‌رسد.
Page created in 2.0038359165192 seconds.
memoryUsage : 29268Kb