•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   امین زاده خبر داد :
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه مباشرین خرید میوه شب عید، تعیین و تامین این اقلام نهایی شده گفت: یک شرکت کنترل کیفیت، از لحظه انباداری تا حمل و نقل و نهایتا غرفه های ...
   امین زاده خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: حجم ذخیره ‌سازی کالاهای اساسی مانند برنج، شکر و روغن در این استان بیش از یک سال مورد نیاز مردم است.
   دومین نشست منطقه ای معاونین، روسای ادارات نوسازی و تحول اداری و کارگزینی سازمان های صمت شمالغرب کشور به میزبانی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد.

   رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: اعضای هیات مدیره اتحایه‌های صنفی با رعایت اصل خود کنترلی پیشگام نظارت بر بازار باشند.

   همزمان با بیست و پنجمین همایش ملی توسعه صادرات غیر نفتی از 37 صادرکننده برگزیده و برتر آذربایجان شرقی با اهدا لوح و تندیس تجلیل شد.

   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : 15 واحد صنفی در روستاهای بخش کندوان و ترکمنچای میانه از 5 تا 70 درصد آسیب دیدند .

   رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: ظرفیت تولید محصولات صادرات محور در حوزه صنایع برق و الکترونیک استان وجود دارد.
   امین زاده اعلام کرد :
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: ارزش صادرات غیرنفتی آذربایجان شرقی تا پایان سال 98 با رشد 25 درصدی نسبت به سال گذشته از مرز3 میلیارد دلار عبور خواهد کرد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: قطعه سازان استان در حال حاضر غیر از صنایع خودروسازی، توان تولید و تامین قطعات صنایعی نظیر نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع ریلی را دارا هستند.
   رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی؛
   در نشست مشترک رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان شرقی با بازرسان سازمان عنوان شد؛ نظارت و بازرسی هدفمند و اثربخش در اولویت برنامه های سازمان صمت استان است.