•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان‌شرقی عنوان کرد:
   رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به بررسی 604 پرونده در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان، از پرداخت بیش از 7 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی به ۲۵۴ واحد تولیدی خبر داد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از آمادگی واحدهای معدنی و فرآوری استان در رفع نقاط حادثه خیز در بستر رودخانه ها و مسیلها خبر داد .
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از انجام بیش از 46 هزار مورد بازرسی از بنگاههای اقتصادی استان در طول اجرای طرح نظارتی نوروز 98 خبر داد .
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : نمایشگاه فروش بهاره نیمه دوم اسفند ماه در تبریز برگزار می‌شود.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان شرقی گفت : طی ۱۱ ماهه گذشته از سال ۹۷، بیش از 199 هزار مورد بازرسی از واحدهای تولیدی و توزیعی استان انجام شده است.
   همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر:
   با حضور محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی فعالیت 5 طرح صنعتی و زیربنایی با سرمایه گذاری بالغ بر 4770 میلیارد ریال آغاز شد .
   نشست مشترک کارشناسان سازمان صمت و شرکت شهرکهای صنعتی و همچنین مدیران انجمن های تخصصی صنعتی استان با " محمدحسین فرهنگی " نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو درمجلس شورای اسلامی برگزار شد .
   دستاورد چهل ساله انقلاب
   در سال های اخیر استان اذر بایجان شرقی از نظر سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه فولاد مقام اول را در کشور به خود اختصاص داده است .
   آذربایجان شرقی مقام اول کشور در سرمایه گذاری بخش خصوصی در صنعت خودرو سازی و قطعه سازی را به خود اختصاص داده است .
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : با هدف تعادل عرضه و تقاضا و تنظیم بازار و تامین مایحتاج عمومی مردم و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت ها ، طرح ...