•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از انجام یکصد مورد بازدید از محل واحدهای تولید محلولهای ضدعفونی و ملزومات بهداشتی و مراکز توزیع این اقلام، از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان خبر ...
   رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از آمادگی و مشارکت صنایع تولیدی و تجاری استان برای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: همزمان با فعالیت 121 گروه جهادی بسیج اصناف و 6 واحد صنعتی بزرگ استان توان تولید روزانه ماسکهای بهداشتی به بیش از 130 هزار عدد در روز رسید.
   ستاد مقابله با کرونای استان آذربایجان شرقی تصویب کرد؛
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی اعلام کرد: بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان آذربایجان شرقی، همه واحدهای صنفی و مراکز تجاری غیر ضرور استان شرقی تا 13 فروردین تعطیل هستند.
   رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اعلام خبر رفع مشکل تامین الکل مورد نیاز واحدهای صنعتی تولید کننده محلولهای ضدعفونی استان گفت: از همان ابتدای فرآیند تولید این محصولات تا نقطه پایانی و ...
   رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از نظارت و کنترل بی وقفه بر بازار و مراکز تولیدی محصولات بهداشتی خبر داد.
   رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اعلام این خبر که مشکلی در عرضه و تقاضای هیچ گروه کالایی وجود ندارد گفت: اجناس مورد نیاز شهروندان به اندازه کافی ذخیره سازی شده است.
   استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مدیریت شایسته بازار در جلسه تنظیم بازار از مسئولین سازمان صمت استان قدردانی کرد.
   خط تولید ماسک بهداشتی با ظرفیت تولید روزانه 40 هزار عدد در تبریز راه اندازی شد.

   رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: اعتقاد راسخ صنعتگران خیراندیش استان به مقوله مهم مسولیت اجتماعی بر کسی پوشیده نیست و یقیناً بازرگانان و صنعتگران همواره در صف مقدم نیکوکاری ...