•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اذربایجان شرقی از بهره برداری طرح صنعتی تولید اکسیژن در شهرستان بستان آباد خبرداد .

   رئیس سازمان صنعت معدن تجارت آذربایجان شرقی با بیان اینکه امروزه بیش از گذشته نیاز به رصد و پایش سیستمی کالاهای اساسی داریم؛ خواستار ادامه روند افزایشی بازرسی‌ها در سطح عرضه شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از تلاش های جامعه صنعتی استان در سال جهش تولید ، از صاحبان صنایع به عنوان پیشگامان مسیر توسعه صنعتی استان یاد کرد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی، جامعه اصناف و بازاریان استان را همواره در امور خیرخواهانه و کمک های مؤمنانه پیشقدم دانست .
   سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت آذربایجان شرقی ضمن اعلام آمادگی درگاههای مختلف دریافت گزارش های مردمی بر تداوم نظارت بر کالا و خدمات در جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان تأکید کرد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی در حاشیه بازدید از دو واحد صنعتی شهرستان بستان آباد ، از بهره برداری واحد تولید اکسیژن طبی طی روزهای آتی خبر داد .
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت آذربایجان شرقی با اشاره به تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مصرف کنندگان از توزیع 500 تن مرغ منجمد در استان خبر داد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به تداوم اقدامات نظارتی بویژه در حوزه اقلام اساسی، از توزیع اقلام احتکاری کشف شده با قیمت مصوب در استان خبر داد .
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از برگزاری مزایده عمومی 280 فقره معادن راکد و بلامعارض استان از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت موسوم به "ستاد" ...
   رییس سازمان صمت آذربایجان شرقی گفت: به‌دنبال فرمان مقام معظم رهبری درباره کنترل قیمت‌ها و مبارزه با گرانفروشی‌ها و کمک بسیج در این راستا، قرارگاه 17ربیع با مشارکت سازمان صنعت، معدن و تجارت، ...