•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی در نشست مشترک با انجمن فولاد استان از پیش بینی صادرات یک میلیارد دلاری محصولات فولادی در سال جهش تولید خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی در اولین نشست شورای هم خانواده صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه موفقیت در برنامه های عملیاتی جهش تولید در گرو همکاری های درون بخشی و بین سازمانی ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی در نشست خبری با تشریح اقدامات صورت گرفته در خصوص تامین مواد اولیه و تولید اقلام بهداشتی از ابتدای اسفند 98 تا کنون، گفت : در حال حاضر از بابت تولید ...
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد؛
   تصفیه‌خانه فاضلاب ناحیه صنعتی ولی عصر ملکان و یک واحد تولیدی بسته بندی با حضور صالحی نیا، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به بهره‌برداری رسید.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت آذربایجان شرقی:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به راه اندازی سامانه جامع انبارها و سامانه جامع تجارت گفت: کالاهای اساسی در استان سیستمی رصد می‌شود.
   رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان اینکه سند راهبردی توسعه صادرات غیرنفتی استان در حال تدوین است، گفت : توسعه تجارت خارجی نه تنهای یک راه حل انتخابی نیست بلکه برای کشور به یک الزام ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌ شرقی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : برای برون رفت از صادرات سنتی، تشکیل شرکتهایی با ماهیت توسعه صادرات لازم و ضروری است.
   اصناف و گروهای صنعتی و معدنی خیراندیش تبریزی در کمتر از یکماه سومین کمکهای خداپسندانه خود را در اختیار موسسه مدافعان سلامت استان آذربایجان شرقی قرار دادند .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه، فرآیند توزیع کالاهای اساسی شامل خرما، برنج، قند، شکر، گوشت قرمز منجمد و گوشت مرغ در قالب طرح ویژه رمضان در استان آغاز شده ...
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت آذربایجان شرقی خبر داد:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن تجارت آذربایجان شرقی از افزایش 10 درصدی تخلفات کشف شده در طرح نظارتی نوروز 99 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.