•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی؛
   در نشست مشترک رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان شرقی با بازرسان سازمان عنوان شد؛ نظارت و بازرسی هدفمند و اثربخش در اولویت برنامه های سازمان صمت استان است.

   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از افزایش 100 درصدی ارزش صادرات کالاهای غیر نفتی از طریق گمرکات استان در نیمه اول سالجاری خبر داد .
   در جلسه کارگروه فرش آذربایجان شرقی بر تدوین سند توسعه 5 ساله فرش دستباف استان تا پایان سالجاری تاکید شد.
   رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: دستیابی به اهداف رونق تولید در گرو یکصدایی و همکاری سازنده همه بخشهای اقتصادی استان است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: قطعه‌سازان استان در کمترین سطح از تولید، توان تامین ۳۰ درصد از قطعات خودرویی منطقه و کشور را دارند.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : ارائه تسهیلات بانکی و مالی به واحدهای صنعتی باید به توسعه صنایع و افزایش اشتغال منجر شود .
   رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: بهبود وضعیت و فعالسازی واحدهای آسیب‌دیده صنعتی در سطح استان از سوی این سازمان در دستور کار ویژه قرار دارد.
   در دیدار رئیس سازمان صمت با استاندار آذربایجان شرقی مطرح شد :
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان به مناسبت هفته دولت و به منظور تبادل نظر و ارائه برنامه های آتی به دیدار استاندار رفت.
   در دیدار رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی با نماینده ولی فقیه در استان تاکید شد :
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : با ایجاد واحدهای فرآوری محصولات معدنی ، زمینه اشتغال 16 هزار نفر در مناطق روستایی استان فراهم می شود .
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از فعالسازی 14 معدن زغال سنگ و 2 معدن سرب و روی در استان خبر داد .