• افتتاح مرکز شبانه روزی فوریت‌های رسیدگی به مطالبات صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاری در استان یزد

   افتتاح مرکز شبانه روزی فوریت‌های رسیدگی به مطالبات صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاری در استان یزد

   مرکز شبانه روزی فوریت‌های رسیدگی به مطالبات صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاری استان یزد افتتاح و راه اندازی شد.

   به گزارش شاتا، محمدرضا علمدار یزدی گفت: در این مرکز فوریت، نمایندگان تمام دستگاه‏‎هایی مرتبط با هدف حل مشکلات تولید و طرح‏‎های سرمایه‎گذاری به صورت شبانه روزی و در بستر سامانه الکترونیکی از هشت صبح تا ساعت ۲۰ و از ساعت ۲۰ تا هشت صبح به صورت شیفتی فعال و مشکلات و تقاضای مدیران واحدهای صنعتی را بررسی میکند.

   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان افزود: یک سامانه نیز پیش راه اندازی شده و برای کارگروه تسهیل درخواست متقاضیان به صورت الکترونیکی دریافت و در کارگروه مورد بررسی قرار می ‏گیرد.

   وی ادامه داد: این سامانه همان سامانه بهین یاب با ساز و کار جدید است که زمینه ارائه خدمات بیشتری برای متقاضیان را فراهم کند.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: هر کدام از دستگاه‏‎های حوزه گردشگری، کشاورزی و صنعت و معدن نیز وظیفه دارند در دستگاه خود یک کمیته مستقل مرتبط با حل مشکلات واحدهای تولیدی داشته و موضوع‎ها را پیگیری کنند.

   علمداریزدی عنوان کرد: این مرکز با توجه به سال جهش تولید و الزام توجه به اجرای دقیق ماده ۶۱ قانون الحاقی به قانون رفع موانع تولید، رقابت پذیری و ارتقای نظام مالی کشور با هدف حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی به دبیری سازمان صنعت، معدن و تجارت در محل این سازمان فعال شد.

   گفتنی است این مراسم با حضور استاندار، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: