• توزیع 168 تن برنج تنظیم بازار در خراسان جنوبی

   توزیع 168 تن برنج تنظیم بازار در خراسان جنوبی

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: توزیع برنج هندی تنظیم بازار از روز گذشته به میزان 168 تن در مراکز منتخب شهر بیرجند و سایر شهرستان ها آغاز شد.

   به گزارش شاتا، الیاس جویبان افزود: قیمت هر کیسه 10 کیلوگرمی برنج هندی 1121 تنظیم بازار 152 هزار تومان برای مصرف کنندگان تعیین شده است.

   جویبان با اشاره به اینکه مراکز عرضه برنج به منظور دسترسی تمامی شهروندان از سوی اتحادیه مربوطه از مناطق مختلف مرکز استان انتخاب شدند، گفت: 20 مرکز منتخب در مرکز استان برای توزیع مناسب برنج پیش‌بینی شده است.

   وی با بیان اینکه از این مقدار برنج، 111 تن سهمیه اختصاصی به 10 شهرستان دیگر استان می باشد ادامه داد: تصمیم گیری در خصوص نحوه توزیع و جامعه هدف مورد نظر در سایر شهرستان ها بر عهده کمیسیون تنظیم بازار هر شهرستان است.

   جویبان همچنین از توزیع 300 تن مرغ منجمد تنظیم بازار در 25 واحد در مرکز استان و مراکز منتخب در سایر شهرستان ها به منظور تعدیل قیمت مرغ خبر داد و افزود: قیمت هر کیلو مرغ منجمد تنظیم بازار 15 هزار تومان برای مصرف کنندگان تعیین شده است.

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به نظارت بازرسان سازمان بر مراکز توزیع خاطر نشان کرد: شهروندان درصورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص میتوانند با سامانه ۱۲۴ معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان این سازمان تماس حاصل و موضوع را گزارش نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: