• افتتاح مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه‌گذاری فارس

   افتتاح مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه‌گذاری فارس

   مرکز شبانه‌روزی «فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه‌گذاری فارس» افتتاح شد.

   به گزارش شاتا، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در آیین افتتاح این مرکز با تاکید بر عملیاتی شدن فعالیت‌ها و پیگیری شبانه روزی و بدون وقفه مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه‌گذاری استان گفت: با افتتاح این مرکز، فعالیت‌ها به صورت شبانه‌روزی خواهد بود و در راستای رفع مشکلات و موانع واحدهای تولیدی، متمرکز شدن بر مقوله جهش تولید، ایجاد اشتغال پایدار و توسعه فعالیت‌های اقتصادی صورت خواهد گرفت.

   حمید رضا ایزدی بیان داشت: نمایندگان دستگاه‌های اجرایی که به این مرکز معرفی شده‌اند، مکلفند تا در کوتاهترین زمان ممکن، به صورت ۲۴ ساعته و به شکل برخط و آنلاین پاسخگوی سرمایه گذاران و تولیدکنندگان باشند.

   وی افزود: جهت کسب موفقیت‌های بیشتر، ضرورت دارد؛ این مرکز به دور از بروکراسی‌های اداری؛ رسیدگی به مسائل و مشکلات، واحدهای تولیدی را تسهیل و سرعت بخشد.

   رییس سازمان صمت فارس اضافه کرد: این مرکز فرصت مناسبی‌ست، تا تولیدکنندگانِ نقاط مختلف استان، بدون حضور در سازمان صمت استان، مشکلات خود را در هر ساعت از شبانه روز مطرح کرده، تا نسبت به حل مشکلات این واحدها اقدامات لازم صورت پذیرد.

   ایزدی با اشاره به این‌که این مرکز می‌تواند به مهم‌ترین عامل تحقق شعار سال با موضوع «جهش تولید» تبدیل شود، تصریح کرد: "با راه‌اندازی این مرکز و با تلاش‌های شبانه روزی تمامی دستگاه‌های عضو در راستای حل مشکلات واحدهای صنعتی، به تحقق این امر کمک شایانی خواهد شد.

   وی افزود: نمایندگان تمام دستگاه‌‌های مرتبط با بخش تولید و طرح‌های سرمایه‌گذاری از قبیل: معاونت‌های مختلف سازمان صمت، سازمان جهاد کشاورزی،بانکهای عامل،اداره کل امور مالیاتی، اداره کل تأمین اجتماعی و شرکت‌های خدمات‌رسان در حوزه‌های زیربنایی و زیر‌ساختی با هدف حل مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری با اختیار تام در مرکز حضور دارند و صاحبان صنایع، تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران می‌توانند مشکلات خود را برای پیگیری از سوی دستگاه‌های اجرایی با این مرکز مطرح نمایند.

   ایزدی بیان کرد: تاکنون تعداد ۳۶۶ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برگزار شده، که حدود ۵۴ درصد از مصوبات، اجرایی شده است.

   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس در ادامه سخنان افزود: در شش ماه اول سال‌جاری، تعداد ۲۹ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان برگزار و مشکلات ۳۱۲ واحد تولیدی، صنعتی بررسی شده است، که بیش از ۶۰ درصد مصوبات، عملیاتی گردیده است. شایان ذکر است؛ که با پیگیری‌های مستمر این سازمان ۲ جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ملی کشوری با حضور وزیر صمت، رییس کارگروه ملی و سایر مسئولین کشوری و استانی در استان فارس برگزار شده، و ضمن بحث و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی، تصمیمات لازم اتخاذ گردیده است.

   شایان ذکر است؛ نمایندگان تمام دستگاه‌های عضو کارگروه این استان، از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰، در مرکز مستقر و پاسخگوی مردم هستند و از ساعت 08:۰۰ الی 20:۰۰، و در روزهای تعطیل‌، با استقرار شیفت ویژه‌ رسیدگی‌ها انجام خواهد پذیرفت.

   نمایندگان به صورت تلفنی اطلاعات را از عموم سرمایه‌گذاران اخذ کرده و در اولین ساعت اداری روز بعد از تعطیلی، در اختیار دستگاه‌های مربوطه قرار می‌دهند.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: