• رئیس سازمان صمت فارس :

   کمبود روغن خوراکی در فارس رفع می‌شود

   کمبود روغن خوراکی در فارس رفع می‌شود

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس اعلام کرد: با اندیشیدن و اجرایی شدن تمهیدات مدیریتی طی روزهای آینده کمبود روغن خوراکی در این استان رفع خواهد شد.

   به گزارش شاتا، حمیدرضا ایزدی از ابلاغ سهمیه روغن خوراکی ویژه خانوار، واحدهای صنفی و صنعتی در استان فارس توسط وزارت صمت، گفت: توزیع براساس سهمیه مشخص شده و پس از تصفیه در کارخانجات و حمل آن، در سطح وسیع آغاز خواهد شد.

   وی عنوان کرد: ستاد تنظیم بازار سهمیه روغن خام کارخانجات کشور را طی چند روز گذشته مشخص و به شرکت‌های بازرگانی دولتی اعلام کرده است تا کارخانجات نسبت به تصفیه و بسته بندی روغن مورد نیاز بخش‌های مختلف اقدام کنند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس همچنین اعلام کرد که سهمیه روغن ویژه خانوار در این استان نیز در فرایند تصفیه و بسته بندی قرار گرفته و پس از حمل با استفاده از شبکه‌های توزیع مویرگی، در دسترس خانوارها قرار خواهد گرفت.

   ایزدی در خصوص سهمیه روغن صنایع و اصناف مختلف نیز با بیان اینکه سهمیه‌های این بخش جدای از سهمیه خانوارها، برای طی کردن فرآیند تصفیه و بسته‌بندی در اختیار کارخانه‌ها قرار گرفته است، تاکید کرد که در خصوص سهمیه استان فارس نیز، سهمیه مورد نظر در اسرع وقت در اختیار صنایع و صنوف قرار می‌گیرد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس همچنین یادآور شد: کارخانه روغن نرگس شیراز تنها واحد فعال تصفیه روغن در استان فارس محسوب می‌شود

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: