• نفلین سینیت کلیبر یکی از 60 پروژه ملی کشور

   نفلین سینیت کلیبر یکی از 60 پروژه ملی کشور

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت توسعه صنایع معدنی در استان در سال جهش تولید، از نفلین سینیت کلیبر به عنوان یکی از 60 پروژه ملی کشور یاد کرد .

   به گزارش شاتا، حبیب امین زاده ضمن اشاره به توافق با سرمایه گذار طرح، گفت: مقرر شده فازهای نخست طرح نفلین سینیت کلیبر تا انتهای آذر ماه سال جاری به بهره برداری برسد.

   وی از تعامل و هماهنگی مجموعه مدیران استان و هیأت تصمیم گیری تسهیلات استان در این زمینه خبر داد و افزود: تأمین سرمایه لازم از محل بانک های عامل استان هم قابل پرداخت است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی اضافه کرد: در جهت حمایت از توسعه و تجهیز، ماشین آلات و تجهیزات تا سه سال عمر قابلیت واردات دارد .

   وی با بیان اینکه توسعه معادن و صنایع معدنی در اولویت اقدامات سازمان صمت استان است، گفت: از طریق هماهنگی با بانک های عامل استان ، پروانه بهره برداری معادن به عنوان تضامین بانکی قابل قبول می باشد .

   در ادامه این نشست مشترک که با حضور رئیس سازمان صمت استان، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار کلیبر و معاون اکتشاف و بهره‌برداری شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در محل شرکت نفلین سینیت کلیبر برگزار شد، اهداف کمی و کیفی شرکت مورد بررسی قرار گرفت و گزارشی از روند اجرای فازهای توسعه ای در این مجتمع معدنی از سوی مدیران شرکت ارائه شد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: