• رسیدگی به 3هزار و 444 مورد شکایات مردمی در خصوص عرضه کالا و خدمات استان بوشهر

   رسیدگی به 3هزار و 444 مورد شکایات مردمی در خصوص عرضه کالا و خدمات استان بوشهر

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: طی شش ماهه اول سال جاری تعداد3هزارو 444فقره شکایات مردمی در خصوص عرضه کالا و خدمات در حوزه اصناف سراسر استان مورد بررسی و رسیدگی قرارگرفته است.

   به گزارش شاتا، سید حسین حسینی افزود: از مجموع 3444 مورد گزارش دریافت شده به این سازمان، تعداد 2465 مورد بصورت تلفنی ؛ تعداد 403 مورد حضوری؛ تعداد 445 مورد کتبی و 131 مورد از طریق سامانه الکترونیکی 135 (تعزیرات حکومتی) و 124 (سازمان حمایت) بوده است.

   حسینی اضافه کرد: طبق بررسی های دقیق و کارشناسی واحد رسیدگی به شکایات مردمی این سازمان از مجموع گزارشات دریافتی؛ تعداد 940 مورد به عنوان متخلف، تعداد 2379 مورد غیر متخلف و 125 مورد منجر به رضایت شاکیان گردیده است.

   وی عنوان کرد: در بازه زمانی مذکور تعداد940 مورد از متصدیان واحدهای صنفی به دلیل گرانفروشی، عدم انجام تعهدات در قبال مصرف کنندگان ،کم فروشی ، تقلب و غیره متخلف تشخیص داده شده که با تشکیل پرونده جهت سیرمراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان از شهروندان خواست: بمنظورتسریع در امر رسیدگی به حقوق مصرف کنندگان و همچنین مبارزه با انواع تخلفات صنفی موارد را از طریق شماره تلفن 124 ستاد خبری این سازمان گزارش نموده و یا از طریق اپلیکیشن آپ ، سامانه الکترونیکی www.124.ir گزارش خود را ارسال و پیگیری نمایند .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: