• ضرورت حمایت همه جانبه سرمایه گذاران/ راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی کازرون فرصتی برای توسعه صادرات استان فارس

   صالحی نیا در مراسم آغاز به کار چهارمین منطقه ویژه اقتصادی استان فارس:

   ضرورت حمایت همه جانبه سرمایه گذاران/ راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی کازرون فرصتی برای توسعه صادرات استان فارس

   ضرورت حمایت همه جانبه سرمایه گذاران/ راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی کازرون فرصتی برای توسعه صادرات استان فارس

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این‌که سیاست دولت حمایت از سرمایه‌ گذاران است، گفت: در این زمینه سایر دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌ رسان و نیز بانک‌ها نیز باید سرمایه‌ گذاران را حمایت کنند.

   به گزارش شاتا، محسن صالحی‌نیا در مراسم آغاز به کار چهارمین منطقه ویژه اقتصادی استان فارس افزود: ایجاد این منطقه ویژه اقتصادی در راستای سیاست‌های دولت به منظور استقرار واحدهای صادرات محور و بهره‌گیری از ظرفیت این واحدها به منظور ارتقاء بخش تولید و صادرات انجام شده است.

   وی اضافه کرد: یکی از مهمترین سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایجاد زیرساخت‌های صنعتی به منظور استقرار واحدهای صنعتی و توسعه صنعتی است که در این خصوص ۸۴۰ شهرک و ناحیه صنعتی فعال در سطح کشور تا کنون به مرحله فعالیت و واگذاری رسیده‌اند.

   رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ادامه داد: در قالب این شهرک‌ها و نواحی صنعتی، ۴۷ هزار واحد تولیدی و صنعتی به بهره برداری رسیدند و ۳۵ هزار سرمایه گذار نیز قرارداد منعقد کرده و در مراحل مختلف ساخت و ساز قرار دارند.

   صالحی‌نیا در ادامه بر لزوم استقرار کامل زیرساخت‌ها و امکانات در منطقه ویژه اقتصادی کازرون تأکید کرد و گفت: در این زمینه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران نیز حمایت‌های لازم را انجام خواهد داد.

   وی ابراز امیدواری کرد در فاز دوم این منطقه ویژه اقتصادی نیز با توسعه زیرساخت‌ها شاهد ارتقاء وضعیت استقرار واحدهای صنعتی باشیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: