• تداوم طرح نظارتی ویژه کالاهای اساسی در ایام محرم و صفر در استان هرمزگان

   تداوم طرح نظارتی ویژه کالاهای اساسی در ایام محرم و صفر در استان هرمزگان

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: طرح نظارتی ویژه اقلام اساسی ایام محرم و صفر به صورت الکترونیکی (سیمبا )در استان هرمزگان در حال اجراست.

   به گزارش شاتا، خلیل قاسمی افزود: این طرح با محوریت تشدید نظارت و بازرسی بر کالاهای اولویت دار و اقلام اساسی از جمله، گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ، شکر، میوه و تره بار، لبنیات، لوازم خانگی، لاستیک، سیمان، ماسک و اقلام بهداشتی از 4 شهریور ماه در استان آغاز شده است.

   وی ادامه داد: بازرسان این سازمان از ابتدای شروع طرح نظارتی ویژه اقلام اساسی در ایام محرم و صفر تا کنون بیش از پنج هزار و 911 مورد بازرسی از کلیه واحدهای صنفی به عمل آوردند که در این راستا 461 پرونده تخلف برای واحدهای متخلف تشکیل و جهت صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

   قاسمی عنوان کرد: پرونده های تشکیل شده دارای 582 مورد بند تخلف به ارزش ریالی بیش از 9 میلیارد ریال می باشد. که در سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی (سیمبا) با هدف حذف گزارش کاغذی پرونده های بازرسی توسط بازرسان به ثبت رسیده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان افزود: ایجاد ثبات و آرامش در بازار، افزایش رضایتمندی مردم و ارتقای اعتماد عمومی، ایجاد زمینه مناسب برای تأمین و توزیع مایحتاج عمومی و جلوگیری از هر گونه احتکار از جمله مهم ترین اهداف نظارتی این طرح در نظر گرفته شده است.

   قاسمی یاد آور شد: ستاد خبری این سازمان و سامانه تلفنی 124 آماده دریافت گزارشات شهروندان گرامی می باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: