• انجام بیش از 4 هزار مورد بازرسی از واحد های صنفی و صنعتی در شهرستان دیلم استان بوشهر

   انجام بیش از 4 هزار مورد بازرسی از واحد های صنفی و صنعتی در شهرستان دیلم استان بوشهر

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دیلم از4734 مورد بازرسی از واحد های صنفی و صنعتی در راستای مدیریت بیماری کرونا در شهرستان دیلم خبر داد.

   به گزارش شاتا، اصغر افتخاری افزود: از ابتدای اسفندماه 98 تا کنون 4734 بازرسی از واحد صنفی و صنعتی در شهرستان دیلم در خصوص مدیریت بیماری کرونا توسط، بازرسین این اداره با همکاری و مشارکت بازرسین شبکه بهداشت و درمان، دامپزشکی، استاندارد، اماکن، تعزیزات و اتاق اصناف انجام گرفته است.

   وی بیان کرد: در همین راستای طرح تشدید نظارت و بازرسی و همچنین گشت های مشترک بازرسی از واحد های تولیدی صنفی و صنعتی درشهرستان دیلم به منظور جلوگیری از گسترش بیماری کرونا بصورت منظم و دوره ایی در حال برگزاری است .

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دیلم تشریح کرد: در این مدت تعداد 4734 مورد بازرسی در شهرستان انجام گرفته که از این تعداد 3990 موارد(84درصد) مطلوب و تعداد 744(16درصد) نامطلوب بوده است که تا کنون 44 پرونده تخلف عدم رعایت پروتکل های بهداشتی تشکیل و 48 مورد نیز پلمپ صورت گرفته است.

   افتخاری تصریح کرد : طبق مصوبه ستاد کرونا استان ؛ کلیه واحدهای صنفی ملزم به رعایت دستورالعمل های بهداشتی مبازره با کرونا هستند و در صورت مشاهده عدم رعایت مسائل بهداشتی برخورد قانونی خواهد شد.

   وی با اشاره به اهمیت رعایت حقوق مصرف کننده از شهروندان خواست : در صورت مشاهده هر نوع تخلف صنفی در شهرستان مراتب را از طریق تلفن 124 گزارش نمایند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی و پیگیری قرارگیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: