• در راستای تعدیل شهریه مدارس غیردولتی انجام شد؛

   بازگشت بیش از دو میلیارد ریال به والدین دانش آموزان در خراسان جنوبی

   بازگشت بیش از دو میلیارد ریال به والدین دانش آموزان در خراسان جنوبی

   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با توجه به تعدیل شهریه مدارس غیردولتی، با پیگیری این معاونت مبلغ دو میلیارد و 129 میلیون و 650 هزار ریال به والدین دانش آموزان در استان برگشت داده شد.

   به گزارش شاتا، علی تهوری افزود: در راستای ایفای حقوق مصرف کنندگان و با عنایت به نامه معاون وزیر و رییس سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان در خصوص تعدیل و عودت بخشی از شهریه دریافتی از والدین دانش آموزان مدارس غیردولتی و هیات امنایی برگشت این مبالغ با پیگیری این معاونت صورت گرفت.

   تهوری ادامه داد: این مبالغ مربوط به فعالیت های فوق برنامه و غیردرسی بوده است که بواسطه شیوع کرونا و تعطیلی مدارس در سال تحصیلی ۹۹_ ۹۸ از سوی مدارس به دانش آموزان ارائه نشده است.

   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی تاکید کرد: والدین دانش آموزان می توانند در صورت مشاهده موارد مشابه و اخذ مبالغ به عناوین مختلف و غیرموجه از سوی مدارس غیردولتی مراتب را جهت پیگیری و در صورت اجحاف برخورد با متخلفین به سامانه 124 معاونت بازرسی این سازمان گزارش نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: