• معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت آذربایجان غربی خبر داد:

   انجام بیش از 1500 گشت مشترک بازرسی در آذربایجان غربی در 4 ماه نخست 99

   انجام بیش از 1500 گشت مشترک بازرسی در آذربایجان غربی در 4 ماه نخست 99

   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف گنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: در 4 ماهه نخست امسال جهت رصد و پایش واحد های صنفی تخصصی در سطع تولید و عرضه یک هزار و 568 مورد بازرسی توسط اکیپ های مشترک با حضور و همکاری ارگان های ذیربط انجام شده است.

   به گزارش شاتا، علیرضا محمودی گفت: بازرسی های صورت گرفته منجر به تشکیل 473 فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش بیش از 17 میلیارد و 408 میلیون ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر و صدور حکم نهایی به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

   محمودی تصریح کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا در استان بیشترین گشت مشترک با انجام 409 مورد بازرسی را با همکاری و حضورکارشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان صورت پذیرفته است.

   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف گنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی به عملکرد با بازرسی از تولید و توزیع مصالح ساختمانی اشاره کرد و گفت: در 4 ماهه اول سال جاری 4 هزار و 646 مورد بازرسی از واحد های صنفی توزیعی سیمان، آجر، آهن آلات، شن و ماسه و سایر کالاهای مصرفی ساختمانی انجام و 224 فقره پرونده به ارزش بیش از 30 میلیارد ریال تشکیل و به مراجع ذیصلاح ارجاع داده شده است.

   محمودی در پایان خاطرنشان کرد: در راستای جلوگیری از گرانفروشی، احتکار، کم فروشی و هرگونه تخلف صنفی، هم وطنان عزیز می توانند بصورت شبانه روزی از طریق سامانه 124 ستاد خبری سازمان موارد تلف را با ما در میان بگذارند تا در اولین فرصت پیگیری و رسیدگی شود.

   وی اضافه کرد: در همین راستا طی 4 ماهه نخست امسال یک هزار و 515 مورد شکایت و گزارش به ستاد خبری سازمان واصل شد که پس از پیگیری و رسیدگی 700 مورد متخلف 618 مورد غیر متخلف شناسایی شداند و 197 مورد نیز در دست بررسی می باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: