• قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب/خودروها پس از ابلاغ قیمت، تحویل مشتریان می شود

   قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب/خودروها پس از ابلاغ قیمت، تحویل مشتریان می شود

   قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب/خودروها پس از ابلاغ قیمت، تحویل مشتریان می شود

   مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آمادگی تحویل خودرو دنا پلاس توربواتوماتیک به مشتریان خبرداد و گفت : ارسال دعوتنامه به مشتریان منوط به تصویب قیمت نهایی این محصول توسط نهادهای ذیربط است.

   به گزارش شاتا، فرشاد مقیمی، با بیان این مطلب گفت : فرآیند قیمت‌گذاری سبب تاخیر شده که به محض تصویب قیمت و تکمیل وجه توسط مشتریان، نسبت به تحویل خودرو اقدام خواهد شد.

   وی افزود : با همکاری زنجیره تامین، قراراست روزانه ۲۰۰ دستگاه خودروی دنا پلاس توربو شارژراتوماتیک درایران خودرو تولید شود و تاکنون دوهزاردستگاه ازاین محصول تولید وآماده تحویل به مشتریان شده است.

   مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به این که دنا پلاس اتوماتیک از استانداردهای آلایندگی و زیست محیطی مصوب و ملی عبورمی‌کند، خاطرنشان کرد: این خودرو براساس سلیقه مصرف‌کنندگان و بدون بهره‌گیری از مشاوران خارجی و توسط مهندسان ایران خودرو طراحی و تولید شده است.
   مقیمی تصریح کرد: حدود هفت هزارو 300 دستگاه خودرو دناپلاس و دنا پلاس توربو اتوماتیک به مشتریان تعهدداریم که با تامین و تدارک قطعات و همکاری زنجیره تامین ، مشکلی در تولید این محصول نداریم و ظرفیت تولید بیش از این اعداد است .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: