• کمک 60 واحد صنعتی گیلان برای کمک آسیب‌دیدگان کرونا

   کمک 60 واحد صنعتی گیلان برای کمک آسیب‌دیدگان کرونا

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، از کمک 500 میلیون تومانی60 واحد تولیدی شهرک‌های صنعتی گیلان به آسیب‌دیدگان از شروع کرونا خبر داد .

   به گزارش شاتا، فرهاد دلق پوش در راستای مسئولیت های اجتماعی صنایع، در مواجهه با ویروس کرونا گفت: صاحبان صنایع استان از همان روزهای نخست نسبت به تأمین و توزیع اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم و بخش‌های درمانی برای پیشگیری از شیوع این بیماری در سطح استان پای کار آمدند و همچنان که برای کمکی به ارزش 5 میلیارد ریال به اقشار نیازمند و آسیب دیده کرونا در گیلان اقدام نموده اند.

   وی در ادامه گفت: صاحبان واحدهای تولیدی شهرک‌های صنعتی قرار است همچون سایر مردم تا پایان ماه صفر برای کمک به آسیب دیدگان ناشی از کرونا و نیازمندان در شرایط فعلی کمک‌های مومنانه خود را ادامه دهند.

   دلق پوش تصریح کرد: شرایط فعلی ایجاب می‌کند تا بخش خصوصی در کنار مسئولان دولتی قرار گرفته و تا شکست کامل این ویروس در سطح کشور از هیچ تلاشی دریغ ننمایند.

   وی در پایان از همه فعالان اقتصادی و واحدهای تولیدی درخواست کرد: با کمک‌های مجاهدانه خود تا شکست کامل کرونا و کمک به آسیب دیدگان این بیماری با بخش های دیگر مشارکت کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: