• رشد 7 درصدی خرید تضمینی گندم نسبت به مدت مشابه سال قبل/ پرداخت به روز پول گندمکاران نسبت به ادوار گذشته

   رشد 7 درصدی خرید تضمینی گندم نسبت به مدت مشابه سال قبل/ پرداخت به روز پول گندمکاران نسبت به ادوار گذشته

   رشد 7 درصدی خرید تضمینی گندم نسبت به مدت مشابه سال قبل/ پرداخت به روز پول گندمکاران نسبت به ادوار گذشته

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از خرید بیش از 7 میلیون و 596 هزار تن گندم تا 19 مرداد ماه خبر داد و گفت: دولت با تمام توان در شرایط سخت نقدینگی، پول گندمکاران را پرداخت کرده است و تاکنون 93 درصد از پول گندم‌های تحولی به مراکز خرید تسویه شده است.

   به گزارش شاتا، یزدان سیف افزود: در مقایسه با 19 مرداد ماه سال گذشته، خرید تضمینی رشد 7 درصدی در کشور دارد و در حال حاضر مراکز خرید در 31 استان آماده تحویل گندم کشاورزان هستند.

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: تاکنون 17 هزار و 275 میلیارد تومان به گندم کاران پرداخت شده است.

   سیف گفت: مقدار خرید تضمینی گندم هم نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 7 درصدی دارد که به مروز زمان این افزایش خرید بیشتر می‌شود.

   وی افزود: ارزش کل خرید تضمینی گندم به بیش از 19 هزار میلیارد تومان رسیده است.

   مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: تاکنون 263هزار تن دانه روغنی کلزا به ارزش حدود 11807میلیارد تومان خریداری شده است.

   سیف گفت: خرید تضمینی آفتابگردان هم در کشور شروع شده و در استانهای خوزستان و کرمان در اولین روزهای خرید 460 تن از این محصول خریداری شده است.

   معاون وزیر صمت افزود: از نکات مثبتی که می توان در زمینه فعالیت خرید تضمینی گندم و دانه روغنی بدان اشاره کرد، پرداخت پول گندمکاران امسال بی سابقه بوده است و پرداخت ها به روز انجام شده، تاکنون17 هزار و 275 میلیارد تومان به گندم کاران پرداخت شده که از میزان کل پرداختی سال گذشته عبور کرده است.

   سیف اضافه کرد: پول گندم کاران در سنوات گذشته به صورت دو مرحله و پس از تقریبا دو ماه پرداخت می شد الان به روز شده و 93 درصد آن تاکنون پرداخت شده و این درصد پرداخت روی اعداد 80 تا 95 درصد بوده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: