• افزایش تولید ماسک در کشور با تدابیر مجدد وزارت صمت

   گلپور دبیر کارگروه مقابله با کرونا وزارت صمت(ستاد لجستیک کرونا):

   افزایش تولید ماسک در کشور با تدابیر مجدد وزارت صمت

   افزایش تولید ماسک در کشور با تدابیر مجدد وزارت صمت

   جمشید گلپور دبیر کارگروه مقابله با کرونا وزارت صمت(ستاد لجستیک کرونا) با اشاره به تدابیر اتخاذ شده در جلسه قبلی کارگروه، گفت: جهت افزایش تولید ماسک در سطح کشور، پیشنهاد اضافه شدن پارچه استاندارد دیگری در چرخه تولید به وزارت بهداشت اعلام شد، که سازمان غذا و دارو پس از بررسی های به عمل آمده، تاییدیه لازم را اعلام نمود.

   به گزارش شاتا، گلپور رییس مرکز اصناف و بازرگانان با اعلام این خبر افزود: با اضافه شدن این پارچه استاندارد در چرخه تولید ماسک، افزایش قابل توجهی در تولید روزانه ماسک در کشور صورت می پذیرد.

   دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور به کلیه صنوف عرضه کننده ماسک هشدار داد که در تهیه ماسک جهت عرضه فقط از تولیدکنندگان و شبکه های توزیع معتبر با قیمت مصوب و اخذ فاکتور اقدام کنند تا بتوانند پاسخگوی نظارت بازرسان باشند.

   دبیر کارگروه مقابله با کرونا وزارت صمت(ستاد لجستیک کرونا) همچنین از تولیدکنندگان ماسک خواست، مطابق سهمیه مواد اولیه تولید روزانه خود را به شبکه های توزیع واگذار کنند.

   گلپور در پایان گفت: خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده در تولید سایر ملزومات بهداشتی از جمله مواد ضد عفونی کننده توسط بخش خصوصی، در شرایط بسیار خوبی قرار داریم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: