• افتتاح و بهره‌برداری 6 طرح صنعتی و معدنی در استان‌های خراسان رضوی و البرز/اشتغالزایی مستقیم برای 398 نفر با سرمایه‌گذاری بالغ بر 350 میلیارد تومان

   پویش ملی "تولید، تداوم امید" در ایستگاه نهم؛ 

   افتتاح و بهره‌برداری 6 طرح صنعتی و معدنی در استان‌های خراسان رضوی و البرز/اشتغالزایی مستقیم برای 398 نفر با سرمایه‌گذاری بالغ بر 350 میلیارد تومان

    افتتاح و بهره‌برداری 6 طرح صنعتی و معدنی در استان‌های خراسان رضوی و البرز/اشتغالزایی مستقیم برای 398 نفر با سرمایه‌گذاری بالغ بر 350 میلیارد تومان

   در هفته نهم پویش ملی "تولید تداوم امید"، شش طرح بزرگ صنعتی و معدنی در استان‌های خراسان رضوی و البرز به بهره‌برداری می‌رسند. 

   به‌گزارش شاتا، روز پنجشنبه و در هفته نهم پویش ملی "تولید، تداوم امید" و همزمان با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان خراسان رضوی و معاون طرح و برنامه وی در استان‌ البرز 6 طرح صنعتی مهر افلاک آریا، نفیس پارت پیشرو نیشابور، شرکت معدنی دور کاو، مجتمع ذخیره‌سازی گندم، صنایع پلاستیک مادیران و شرکت رهپویان شمیم ایرانیان افتتاح می‌شوند.

   این طرح‌ها در مجموع با سرمایه‌گذاری بالغ بر 350میلیارد تومان برای 398 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی می‌کنند.

   گفتنی است در هفته نهم پویش ملی "تولید تداوم امید" شرکت مهر افلاک آریا تولید کننده انواع سیم،کابل مسی و آلومینیومی در شهرستان نیشابور توسط سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به بهره‌برداری می‌رسد.

   این واحد با ظرفیت تولید ۱۸ هزار و ۴۰۰ تن و با سرمایه‌گذاری بالغ بر 48 میلیارد تومان برای ۶۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال‌زایی خواهد داشت.

   شرکت نفیس پارت پیشرو نیشابور در زمینه تولید تسمه سفت‌کن، هرزگرد، لوله ورودی آب موتور با سرمایه‌گذاری حدود ۷۰ میلیارد تومان و ظرفیت تولید ۹۲۵ هزار عدد در سال برای یک ۱۱۰ نفر اشتغال‌زایی کرده است.

   شرکت معدنی دور کاو در شهرستان نیشابور در زمینه تولید مس کاتدی با ظرفیت تولید ۲۰۰۰ تن در سال با سرمایه‌گذاری بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان برای 100 نفر نیز اشتغال‌زایی نموده است.

   مجتمع ذخیره‌سازی گندم در شهرستان فیروزه با ظرفیت سیلوی فلزی ۵۰ هزار تنی برای ۴۰ نفر اشتغالزایی داشته و حجم سرمایه‌گذاری آن بالغ بر ۷۵ میلیارد تومان است.

   شرکت صنایع پلاستیک مادیران واقع در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز در زمینه تولید انواع فیلم و پلیمرهای زیست تخریب‌پذیر طبیعی با پایه گیاهی با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان و ظرفیت تولیدی حدود ۱۳ هزار تن برای 51 نفر اشتغالزایی داشته است.

   شرکت رهپویان شمیم ایرانیان واقع در شهرستان نظرآباد استان البرز در زمینه تولید انواع طعم‌دهنده و تثبیت‌کننده مواد غذایی با سرمایه‌گذاری 32 میلیارد تومان و ظرفیت تولیدی حدود 15هزار تن برای 37نفر اشتغال‌زایی ایجاد کرده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: