• افتتاح و بازدید از 5 طرح صنعتی، زیرساختی در استان مازندران/ بازدید از مرکز لجستیک و پایانه صادراتی مازندران

   همزمان با سفر دو روزه سرپرست وزارت صمت به استان مازندران انجام می شود؛

   افتتاح و بازدید از 5 طرح صنعتی، زیرساختی در استان مازندران/ بازدید از مرکز لجستیک و پایانه صادراتی مازندران

   افتتاح و بازدید از 5 طرح صنعتی، زیرساختی در استان مازندران/ بازدید از مرکز لجستیک و پایانه صادراتی مازندران

   سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در سفری دو روزه به استان مازندران در قالب هفته هشتم پویش ملی "تولید، تداوم امید" 5 طرح صنعتی، زیر ساختی و پایانه صادراتی این استان را مورد افتتاح و بازدید قرار خواهد داد.

   به گزارش شاتا، سرپرست وزارت صمت امروز چهارشنبه طرح توسعه شرکت ساوین تاب و طرح توسعه شرکت کاله آمل را افتتاح می کند و از شرکت دانش بنیان مخزن فولاد رافع بازدید خواهد کرد.

   فردا پنجشنبه نیز در ادامه سفر کاری سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت به استان مازندران، مدرس خیابانی از پایانه صادراتی روماک گستر بازدید می کند.

   در پایان این سفر مدرس خیابانی، در مراسم بهره برداری شرکت آرین شیمی به صورت همزمان با چهار طرح بزرگ صنعتی و بازرگانی دیگر در سطح کشور و به صورت ویدیو کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح می‌شود؛ حضور خواهد یافت .

   گفتنی است؛ طرح های بزرگ مورد افتتاح روز پنجشنبه توسط دکتر حسن روحانی، در قالب هفته هشتم پویش ملی "تولید، تداوم امید" انجام می شود و بازدید از بندر امیرآباد دیگر برنامه کاری سفر مدرس خیابانی به این استان است.

   بهره برداری از 5 طرح بزرگ صنعتی و بازرگانی در هفته هشتم پویش ملی "تولید، تداوم امید" در مجموع سبب اشتغالزایی مستقیم 1660 نفر خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: