• بهره برداری از 2 طرح صنعتی در استان گیلان با حضور سرپرست وزارت صمت/ اشتغالزایی مستقیم برای 272 نفر با سرمایه گذاری بالغ بر 807 میلیارد تومان

   در هفته ششم “پویش ملی تولید، تداوم امید” انجام می‌شود؛

   بهره برداری از 2 طرح صنعتی در استان گیلان با حضور سرپرست وزارت صمت/ اشتغالزایی مستقیم برای 272 نفر با سرمایه گذاری بالغ بر 807 میلیارد تومان

   بهره برداری از 2 طرح صنعتی در استان گیلان با حضور سرپرست وزارت صمت/ اشتغالزایی مستقیم برای 272 نفر با سرمایه گذاری بالغ بر 807 میلیارد تومان

   همرمان با هفته ششم "پویش ملی تولید، تداوم امید" با حضور حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در روز چهارشنبه 25 تیر ماه، 2 طرح صنعتی در استان گیلان با مجموع سرمایه گذاری 806 میلیارد و 700 میلیون تومان و اشتغالزایی مستقیم برای 272 نفر به بهره برداری می رسند.

   به گزارش شاتا، در این سفر شرکت گیل آرا بافت کاسپین با اشتغالزایی ۱۴۷ نفر و سرمایه گذاری 6.7 میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

   این شرکت در زمینه تولید موکت کفپوش (تخت و غیرتخت) و کفپوش از پلی اتیلن با ظرفیت سالیانه 4 میلیون و 500 هزار مترمربع و 2 هزار تن در شهر صنعتی رشت فعالیت خواهد نمود.

   افتتاح طرح توسعه شرکت آرین تخته در شهرک صنعتی سپیدرود با اشتغال 125 نفر و سرمایه گذای 800 میلیارد تومان نیز از دیگر برنامه حسین مدرس خیابانی در این سفر خواهد بود.

   سرپرست وزارت صمت در ادامه این سفر که در راستای "پویش ملی تولید، تداوم امید"، انجام می شود، ضمن بازدید از شرکت پایا مدرن کاسپین، طرح توسعه داخلی سازی قطعات جهاد خودکفایی این شرکت را نیز رونمایی می کند.

   بازدید از شرکت ایران رادیاتور در شهر صنعتی سفیدرود نیز از دیگر برنامه های این سفر خواهد بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: