• وجود 246پروژه صنعتی با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در گلستان

   وجود 246پروژه صنعتی با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در گلستان

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از وجود 246 پروژه صنعتی با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در گلستان خبر داد و گفت: به بهره برداری رسیدن نیمی از این پروژه ها پنج هزار و 213شغل به وجود می آورد.

   به گزارش شاتا، حسین طلوعیان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان افزود: یکی از مهمترین برنامه های سالجاری تحقق به منویات مقام معظم رهبری و رسیدن به جهش تولید در استان است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان ادامه داد: در سه سال گذشته با همکاری قوه قضائیه توانستیم 100 واحد صنعتی را به چرخه کار بازگردانیم.

   طلوعیان یادآور شد: امسال برنامه ریزی شده است که 50 واحد صنعتی در داخل شهرک های صنعتی و خارج از آن به چرخه تولید باز گردد.

   وی گفت: در سه ماهه نخست امسال بیش از 16 واحد صنعتی در سطح استان گلستان احیاء شده است و این واحدها با بیش از 60 درصد ظرفیت در حال فعالیت هستند.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان خاطرنشان کرد: در سطح استان 246 واحد صنعتی با بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی در دست ساخت وجود دارد و اگر بتوانیم نیمی از این واحدهای صنعتی را به بهره برداری برسانیم می توانیم پنج هزار و 213 شغل در بخش صنعت به وجود بیاوریم.

   به گفته وی ، پیش بینی سرمایه گذاری این طرح ها ، 17552 میلیارد ریال می باشد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: