• در اجرای طرح توانمند سازی تولید و اشتغال پایدار انجام شد؛

   ثبت نام 17 متقاضی نیاز پژوهشی و فناورانه درسامانه الکترونیکی تاپ در استان بوشهر

   ثبت نام 17 متقاضی نیاز پژوهشی و فناورانه درسامانه الکترونیکی تاپ در استان بوشهر

   رییس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر، گفت: در راستای اجرای طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد 17 واحد تولیدی صنعتی و معدنی در سامانه الکترونیکی تاپ جهت بارگذاری نیاز پژوهشی ثبت نام نموده اند.

   به گزارش شاتا، یونس صالحی با اشاره با اهمیت طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار افزود: از مجموع 17 مورد ثبت نامی؛ تعداد 9 واحد صنعتی و تعداد 8 واحد از صنایع معدنی می باشند که پیش بینی می شود تا پایان سال جاری تعداد بیشتری در این طرح ثبت نام نمایند.

   وی عنوان کرد: طرح توانمند سازی تولید وتوسعه اشتغال پایدار( تاپ ) به عنوان یک فرصت برای بنگاه های اقتصادی و همچنین مراکز دانشگاهی جهت انجام پژوهش های کاربردی در راستای جهش تولید و شکوفایی اقتصادی خواهد بود .

   رییس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت : تقویت ارتباط و تعامل بین صنعت و دانشگاه، گسترش فعالیت‌های تحقیق و توسعه در بنگاه‌های اقتصادی، تعمیق ساخت داخل از جمله اهداف این طرح می باشند .

   صالحی با اشاره به اهداف طرح ملی تاپ که می تواند به توسعه صادرات، اشتغال پایدار و استاندارد کردن محصولات کمک نماید ، بیان کرد: طرح ملی تاپ ( توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار) از چهار بخش شامل دانشجوی تاپ ، بنگاه اقتصادی، اساتید تاپ و سرباز تاپ تشکیل شده است .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: