• بهره‌برداری از یک واحد تولید فیلم (B. O. P. P) با ظرفیت تولید 35 هزار تن/ بهره‌برداری از طرح‌های پیشران در قالب پویش «تولید، تداوم امید»

   با حضور سرپرست وزارت صمت صورت گرفت؛

   بهره‌برداری از یک واحد تولید فیلم (B. O. P. P) با ظرفیت تولید 35 هزار تن/ بهره‌برداری از طرح‌های پیشران در قالب پویش «تولید، تداوم امید»

   بهره‌برداری از یک واحد تولید فیلم (B. O. P. P) با ظرفیت تولید 35 هزار تن/ بهره‌برداری از طرح‌های پیشران در قالب پویش «تولید، تداوم امید»

   در هفته چهارم پویش ملی «تولید، تداوم امید» و همزمان با سفر یک روزه سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به استان قم، یک واحد صنعتی تولیدکننده فیلم (B. O. P. P) با سرمایه‌گذاری 100 میلیارد تومانی به بهره‌برداری رسید.

   به گزارش شاتا، امروز با حضور حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در قالب پویش «تولید، تداوم امید» طرح شرکت فیدار سپند رایکا در زمینه تولید فیلم (B. O. P. P) با ظرفیت تولید 35 هزار تن در شهرک صنعتی محمود آباد استان قم به بهره‌برداری رسید.

   این واحد با سرمایه‌گذاری بالغ بر 100 میلیارد تومان برای بیش از 80 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی کرده است.

   گفتنی است؛ سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت امروز علاوه بر حضور در مراسم راه اندازی مجدد شرکت گلریز پلیمر قم از شرکت تولید لوازم خانگی پاکشوما نیز بازدید خواهد کرد.

   شایان ذکر است؛ در قالب پویش ملی "تولید، تداوم امید"، ۲۰۰ طرح بزرگ و پیشران صنعتی و معدنی در سطح کشور با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۷۰ هزار میلیارد تومان با امکان اشتغالزایی مستقیم برای بیش از ۴۱ هزار نفر به بهره‌برداری خواهند رسید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: