• خبر خوش سرپرست وزارت صمت به بازار لوازم خانگی/ افزایش تولید 50 تا 150 درصدی انواع لوازم خانگی در 3 ماهه نخست امسال

   در هفته چهارم پویش«تولید، تداوم امید» اعلام شد؛

   خبر خوش سرپرست وزارت صمت به بازار لوازم خانگی/ افزایش تولید 50 تا 150 درصدی انواع لوازم خانگی در 3 ماهه نخست امسال

   خبر خوش سرپرست وزارت صمت به بازار لوازم خانگی/ افزایش تولید 50 تا 150 درصدی انواع لوازم خانگی در 3 ماهه نخست امسال

   سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت که به منظور بهره‌برداری از طرح‌های پیشران صنعتی در قالب پویش «تولید، تداوم امید» به استان قم سفر کرده، از افزایش 50 تا 150 درصدی تولید انواع لوازم خانگی در سه ماهه ابتدای سال جاری خبر داد.

   به گزارش شاتا، حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت که به منظور بهره‌برداری از واحدهای تولیدی و صنعتی پیشران در قالب هفته چهارم پویش« تولید، تداوم امید» به استان قم سفر کرده، یک واحد صنعتی تولید لوازم خانگی را بازدید کرد.

   وی همچنین از افزایش 50 تا 150 درصدی تولید انواع محصولات و لوازم خانگی در سه ماهه ابتدای سال جاری خبر داد.

   این شرکت تولید لوازم خانگی در زمینه تولید انواع لباس شویی، جارو برقی، ظرفشویی، کولر و سایر اقلام مورد نیاز خانوارها، فعال بوده و با سرمایه‌گذاری بالغ بر 1050 میلیارد تومان برای بیش از 1000 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی کرده است.

   بررسی مسائل و مشکلات مرتبط با این شرکت سرفصل برنامه بازدید سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از این واحد بزرگ صنعتی در استان قم است.

   گفتنی است؛ سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت امروز در ادامه سفر کاری یک روزه به استان قم در هفته چهارم "پویش ملی تولید، تداوم امید" طرح صنعتی فیدار سپند رایکا را افتتاح و در مراسم راه اندازی مجدد شرکت گلریز پلیمر قم حضور خواهد یافت.

   دیدار با تولیت آستان مطهر حضرت معصومه(س) و همچنین امام جمعه استان قم و مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور، پایان بخش برنامه سفر سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به استان قم خواهد بود.

   پویش «تولید، تداوم امید» امروز با حضور سرپرست وزارت صمت در استان قم، به ایستگاه چهارم رسید. در قالب این پویش قرار است 200 طرح صنعتی و معدنی پیشران با سرمایه گذاری 170 هزار میلیارد تومانی و اشتغال مستقیم 41 هزار نفری تا شهریور 1400 به بهره‌برداری می رسد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: