• سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان:

   جهادگران عرصه تولید، سرداران جنگ اقتصادی هستند.

   جهادگران عرصه تولید، سرداران جنگ اقتصادی هستند.

   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: جهادگران عرصه تولید ، اعم از صنعت و معدن ، بعنوان سربازان و سرداران جنگ اقتصادی هستند.

   به گزارش شاتا، علی تشنه دل ضمن تبریک دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن افزود: نامگذاری این روز در تقویم رسمی کشور نشانگر نقش ارزنده و جایگاه رفیع این عرصه در تکامل اقتصادی کشور می باشد .

   وی تصریح کرد: جهادگران عرصه تولید بعنوان سربازان و سرداران جنگ اقتصادی باید با تکیه بر توان ملی ، تولید داخل و صادرت محور، توسعه صادرات و کنترل واردات و بهره برداری مناسب از فرصتهای رشد و توسعه و بهره گیری از خدمات آنان برای توسعه زیرساختها و رشد سرمایه گذاری گامی فراتر از کشورهای منطقه در جهت بهبود فضای کسب و کار بیش از گذشته برداشته شود.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار داشت: بخش صنعت و معدن توانسته است با بهره گیری از سرمایه های فیزیکی متراکم شده، منابع طبیعی و مواد خام ، نیروی انسانی و دانش فنی در تامین بسیاری از مایحتاج زندگی انسان و رشد اقتصادی جوامع ، نقش کلیدی ایفا نماید.

   این مقام مسئول اضافه کرد: روز صنعت و معدن در سالی که به نام " جهش تولید " نامگذاری شده است ، فرصتی می باشد تا قدردان تلاش های همه صنعتگران، معدنکاران، مدیران، مهندسان و کارآفرینان اندیشمند و خیرخواهی باشیم که به عنوان پیشقراولان عرصه اقتصادی با همت و صبوری در برابر مشکلات سینه سپر کرده و با شایستگی ایستاده اند.

   علی تشنه دل در ادامه این روز بزرگ را به کلیه تلاشگران عرصه تولید و نهضت ساخت داخل ، مهندسان صنعتی و معدنی و نیز کارگران زحمتکش و غیرتمند بویژه به صنعتگران و معدنکاران شریف، سخت کوش و ساعی استان پهناور سمنان که از ظرفیت های صنعتی و معدنی فراوانی برخوردار است همچنین همکاران مجموعه صنعت، معدن و تجارت استان تبریک گفت

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: