• سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تاکید کرد :

   بهره گیری از ظرفیت های دانشگاهی برای شکوفایی صنعت و معدن استان سمنان

   بهره گیری از ظرفیت های دانشگاهی برای شکوفایی صنعت و معدن استان سمنان

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت های متعدد جهاددانشگاهی جهت شکوفایی و توسعه صنعت و معدن استان سمنان تأکید کرد.

   به گزارش شاتا، علی تشنه دل در نشست با رئیس و معاونین جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: توسعه استان سمنان با یک خلأ جدی روبروست، متأسفانه نقش دانشگاه ها در توسعه بسیار کمرنگ است و جهاددانشگاهی با ظرفیت های متعدد و شاخه های خدماتی مختلف می تواند این خلأ را پر کند.

   وی با تأکید بر اینکه جهاددانشگاهی یک نهاد خوش نام از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون بوده است، افزود: این نهاد انقلابی در ۴۰ سال از عمر انقلاب اسلامی، پالنده شده است و شاخه های خدماتی مختلف در این نهاد ایجاد شده است که در همه عرصه ها اعم از آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، علمی و تحقیقاتی برای کشور و نظام دستاوردهای بزرگی داشته است.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: برای معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در حوزه صنعت و معدن استان و همچنین شکوفایی آن ضرورت دارد از امکانات موجود در استان و ظرفیت های بدیع و نو مانند ظرفیت های پژوهشی، آزمایشگاهی، آموزشی و فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان بهره ببریم.

   تشنه دل گفت: ضرورت دارد در معرفی ظرفیت های استان در جهت توسعه هر چه بیشتر استان هم افزایی وجود داشته باشد، در حوزه آموزش اصناف، اجرای طرح های افکارسنجی و نظرسنجی، اجرای طرح های پژوهشی و فناورانه و اقدامات رسانه ای از ظرفیت های موجود در جهاددانشگاهی کمک خواهیم گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: