• سرپرست سازمان صمت استان سمنان خبر داد:

   تمرکز بازرسی ها بر اقلام پروتئینی/ هیچگونه کمبودی در تامین کالاهای اساسی نداریم

   تمرکز بازرسی ها بر اقلام پروتئینی/ هیچگونه کمبودی در تامین کالاهای اساسی نداریم

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: هیچگونه کمبود در خصوص کالاهای اساسی و مواد پروتئینی نداریم و تمرکز بازرسی ها بر روی این اقلام می باشد.

   به گزارش شاتا، علی تشنه دل با اعلام این خبر گفت: بازرسی از واحدهای صنفی با اولویت کالایی مواد پروتئینی با شدت انجام خواهد شد تا با هرگونه سوء استفاده برخی افراد سودجو برخورد و جلوگیری شود.

   وی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بازار و اقدامات نظارتی صورت گرفته تصریح کرد: طی دو ماه گذشته بالغ بر ۱۰هزار و ۶۵۷ مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان صورت گرفته است و ۸۲۱ مورد پرونده تخلف با عناوین عدم درج قیمت، گرانفروشی، کم فروشی، تقلب و غیره ثبت شده است.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به دیگر دستور کار این جلسه اظهار داشت: در این نشست گزارشی از وضعیت اقلام پروتئینی، میزان تولید و علل افزایش قیمت ارائه شد و تصمیماتی اتخاذ شد.

   تشنه دل افزود: با توجه به مصوبات کارگروه تنظیم بازار کشور قیمت مصوب تخم مرغ درب مرغداری ۹۵۰۰ تومان و برای مصرف کننده ۱۱هزار تومان اعلام شده است که عرضه آن بیشتر از این رقم به عنوان تخلف محسوب می شود و قیمت مرغ زنده نیز ۱۰هزار تومان و قیمت گوشت مرغ تازه برای مصرف کننده نیز ۱۵ هزار تومان به اضافه ۵درصد بر اساس کرایه حمل و سایر هزینه ها متناسب با وضعیت در سایر شهرستانها می باشد که توسط سایر واحدهای تولیدی ، صنفی و عرضه کننده لازم الاجراست.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: