• قزوین پایلوت طرح طلایه داران صلح و سازش صنعتی شد

   قزوین پایلوت طرح طلایه داران صلح و سازش صنعتی شد

   رییس سازمان صمت استان قزوین گفت: با افتتاح اولین شعبه شورای حل اختلاف صنعت، استان قزوین به عنوان پایلوت طرح طلایه داران صلح و سازش صنعت و معدن کشور شد.

   به گزارش شاتا، عزیز الله افضلی در مراسم آغاز به کار شعبه حل اختلاف خانه صنعت و معدن قزوین گفت: استان قزوین به عنوان پایلوت در طرح طلایه داران صلح و سازش در حوزه صنعت و معدن انتخاب شده است.

   وی افزود: در سالی که مزین به شعار جهش تولید است باید بتوانیم موانع تولید را کم کرده و به رونق و جهش تولید کمک کنیم.

   رییس سازمان صمت استان قزوین تصریح کرد: با همکاری دستگاه قضائی و تشکل‌های بخش خصوصی و اتاق بازرگانی و خانه صنعت امیدواریم مشکلات حقوقی مربوط به صنعتگران را قبل از ارجاع به محاکم قضائی با صلح و سازش حل کنیم.

   افضلی، واگذاری امور به بخش خصوصی را ضرورت چابک سازی بدنه دولتی دانست و یادآور شد: با شناسایی سرمایه گذاران دارای اهلیت می‌توانیم مشکلات تولید را به حداقل برسانیم.

   مراسم افتتاح شعبه شورای حل و اختلاف خانه صنعت و معدن استان قزوین با حضور حجت الاسلام نورالله قدرتی رییس کل دادگستری، خانم محمد بیگی و لطف الله سیاهکلی نماینده گان مردم استان قزوین در مجلس شورای اسلامی، محمد قاسمی دادستان، عیسی قبادی معاون اقتصادی استاندار و عزیز الله افضلی رییس سازمان صمت در قزوین برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: