• افزایش سه برابری تولید ورق قلع اندود در چهارمحال و بختیاری

   افزایش سه برابری تولید ورق قلع اندود در چهارمحال و بختیاری

   امسال تولید ورق قلع اندود در تنها کارخانه این محصول در چهارمحال و بختیاری سه برابر افزایش یافته است.

   به گزارش شاتا، رییس سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری، گفت: اردیبهشت امسال هشت هزار تن ورق قلع اندود در این واحد صنعتی تولید و روانه بازار‌های داخلی شد که نسبت به مدت مشابه پارسال سه برابر افزایش داشته است.

   سجاد رستمی با اشاره به وجود بزرگترین و مدرن‌ترین خطوط تولید ورق قلع اندود کشور در این کارخانه افزود: پارسال در این کارخانه ۴۵ هزار تن ورق قلع اندود تولید شده است.

   وی گفت: این واحد تولیدی با بهره گیری ازماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید ورق قلع اندود با کیفیت بالا و مطابق استاندارد‌های جهانی و تامین نیاز صنایع مختلف کرده است.

   رستمی تصریح کرد: این مجتمع با ظرفیتی افزون بر ۱۵۰ هزار تن در سال به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ورق قلع اندود در ایران و خاورمیانه شناخته شده است

   وی پیش بینی کرد: امسال ۷۰ تا ۸۰ هزار تن ورق قلع اندود در این کارخانه تولید شود.

   گفتنی است که از مزیت‌های تولید ورق قلع اندود در این کارخانه می‌توان به استفاده از ماشین آلات مدرن و پیشرفته، ایجاد حلقه اتصال بین مواد اولیه و محصول نهایی، اشتغالزایی در منطقه، جلوگیری از خروج ارز، صادرات به کشور‌های منطقه و اروپا و زیرساخت مناسب اشاره کرد.

   فولاد توان آور آسیا در زمینی به مساحت ۵۰۰ هزار متر مربع در استان چهارمحال بختیاری به تولید ورق قلع اندود در کشور مشغول است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: