• رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام مطرح کرد:

   ترسیم محور‌های هفت گانه تحقق جهش تولید توسط سازمان صمت ایلام

   ترسیم محور‌های هفت گانه تحقق جهش تولید توسط سازمان صمت ایلام

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: محور‌های هفت گانه تحقق جهش تولید توسط سازمان صمت ترسیم شده است.

   به گزارش شاتا، یاراله نصیری در این خصوص گفت: تحقق شعار جهش تولید از طریق فعال سازی واحد‌های تعطیل، افزایش ظرفیت تولید، تکمیل طرح‌های در دست اجرا، فعال سازی معادن تعطیل و توسعه صنایع معدنی امکان پذیر است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام بیان کرد: هفت محور به عنوان محور حرکت صنعت، معدن و تجارت به صورت سراسری برای تحقق شعار سال تعیین شده که براساس این برنامه‌ها وظایف استان‌ها تعیین و الزامات آن‌ها به درستی پیش بینی شده است.

   نصیری اضافه کرد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به عنوان تخصصی‌ترین کارگروه می‌تواند نقش مهمی در اجرای برنامه‌های جهش تولید ایفا کند.

   وی ادامه داد: شناسایی عوامل موثر در تعطیلی واحد‌های صنعتی و همچنین صنایع فعال با ظرفیت پایین و ارائه راهکار‌های لازم برای افزایش تولید این واحدها، منجر به جهش تولید، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی می‌گردد.

   نصیری در ادامه یادآور شد: طرح فعالسازی واحد‌های تولیدی در سالجاری همانند سال گذشته با جدیت و اهتمام بیشتر عملیاتی خواهد شد و در این راستا فعال سازی بیش از ۱۵ واحد صنعتی تعطیل هدفگذاری شده است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت با اشاره به هدف گذاری صورت گرفته در حوزه معادن و صنایع معدنی اضافه کرد: احیا و فعال‌سازی معادن غیرفعال، صدور پروانه بهره برداری معادن برای ۵ واحد جدید، اکتشاف و پتاسیل یابی مقدماتی کل استان در قالب پروژه پیجویی و اکتشاف مواد معدنی از جمله اهداف سازمان در سالجاری است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: