• 17 مصوبه جدید در سومین جلسه رفع موانع تولید جنوب کرمان

   17 مصوبه جدید در سومین جلسه رفع موانع تولید جنوب کرمان

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از تصویب 17 مصوبه در جهت حل مشکلات سرمایه گذاری منطقه در سومین جلسه رفع موانع تولید این استان خبر داد.

   به گزارش شاتا، سومین جلسه رفع موانع تولید جنوب کرمان با حضور مدیرکل جذب سرمایه گذاری استانداری، رئیس و معاونان این سازمان، مدیران منطقه ای و استانی و جمعی از سرمایه گذاران در استانداری کرمان برگزار شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در این خصوص گفت: این جلسه با محوریت حمایت از تولیدکنندگان در سال جهش تولید تشکیل شد.

   مسلم مروجی فرد افزود: در این جلسه مشکلات مربوط به 9 طرح صنعتی و معدنی، 6 طرح معرفی شده از سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان و 2 طرح معرفی شده از اداره میراث فرهنگی جیرفت بررسی شد.

   وی تصریح کرد: 17 مصوبه حاصل بررسی های این جلسه بود که با تصویب آنها سعی در حل مشکلات پیش روی توسعه منطقه و ایجاد زیرساخت های لازم شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان تاکید کرد: بیشترین مسائل مربوط به طرح های صنعتی و معدنی، عدم وجود زیرساخت های لازم چون آب و برق و همچنین طولانی شدن روند استعلامات از سایر ارگان های دولتی بود که با مصوباتی که انجام شد، سایر ادارات قول مساعد برای تسریع در روند این کار داده تا گام های لازم برای عملی کردن شعار سال که جهش تولید است، برداریم.

   مروجی فرد افزود: از دیگر مشکلات مطرح شده در حوزه کشاورزی، مشکلات بانکی طرح ها بود که مصوب شد بانک کشاورزی با دید مثبت طبق مصوبات شورای پول و اعتبار، نسبت به تمدید تسهیلات اقدام کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: