• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران :

   هر گونه افزایش قیمت نان در مازندران تخلف محسوب می شود

   هر گونه افزایش قیمت نان در مازندران تخلف محسوب می شود

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: هر گونه افزایش قیمت نان در مازندران فاقد وجاهت قانونی بوده و با هر گونه گرانفروشی در این خصوص برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

   به گزارش شاتا؛ حسینقلی قوانلو با اعلام این مطلب افزود: با توجه به اینکه بسیاری از استانها در سال گذشته مبادرت به افزایش قیمت نان کرده بودند اما در مازندران قیمت نان هیچگونه افزایشی نداشته و علیرغم تعیین قیمت جدید ، اجرای آن در سال گذشته تعویق و موکول به سال جدید شده بود.

   او در ادامه با اشاره به تصمیم کارگروه آرد و نان و کارگروه تنظیم بازار استان مبنی بر تعیین قیمت جدید نان در مازندران اظهار داشت : براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان قیمت جدید نان در فصل پایانی سال گذشته تعیین و مقرر گردید ابتدا از اول فروردین ماه سالجاری افزایش اما با توجه به شرایط شیوع کرونا این افزایش قیمت از 15 فروردین ماه اجرا گردد.

   وی تصریح کرد:با توجه به تصمیمی که اخیرا" در ستاد مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان مازندران گرفته شد مقرر گردید در برهه فعلی اجرای افزایش قیمت نان در مازندران به زمان بعد موکول گردد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از اعلام این تصمیم ستاد مقابله با ویروس کرونا به روسای اتاق های اصناف و روسای اتحادیه خبازان سراسر استان خبر داد و گفت: با توجه به لازم الاجرا بودن مصوبات این ستاد واحدهای خبازی در سراسر مازندران به هیچ وجه اجازه افزایش قیمت نان را تا زمان اعلام رسمی نخواهند داشت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: