• اهدای دومین محموله تجهیزات پزشکی اتاق بازرگانی به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

   اهدای دومین محموله تجهیزات پزشکی اتاق بازرگانی به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

   دومین محموله ملزومات و تجهیزات پزشکی اهدایی اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری به دانشگاه علوم پزشکی استان تحویل شد

   به گزارش شاتا، رئیس اتاق بازرگانی استان چهارمحال و بختیاری، گفت: این ملزومات به ارزش دو میلیارد ریال به 12 مرکز درمانی استان با محوریت اتاق بازرگانی ایران و همکاری اتاق بازرگانی تهران اهدا شد.

   آیت الله احمدی افزود: وی ادامه داد: با توجه به پیگیری‌های انجام شده 12 هزار و 500 قلم از هشت نوع تجهیزات مورد نیاز بیمارستان‌ها تهیه و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی در اختیار بیمارستان‌های استان قرار گرفت.

   وی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، یکی از نگرانی‌های اصلی تأمین تجهیزات مورد نیاز مراکز درمانی بود که اتاق بازرگانی در این زمینه پیشگام شده است.

   دبیر اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: از همان روزهای آغازین اعلام رسمی شیوع ویروس کرونا به کشور اتاق بازرگانی استان تلاش خود را برای کمک به کنترل شیوع این ویروس خطرناک آغاز کرد.

   سید جلیل رضوی افزود: این نهاد علاوه بر سیاستگذاری‌های داخلی در راستای کاهش تردد و مراجعه فعالان اقتصادی و دورکاری کارکنان برای کنترل و درمان کرونا، اقدامات مؤثری دیگری مانند تامین و توزیع اقلام مورد نیاز کادر درمان در بیمارستان‌ها را در دستورکار خود قرار داد.

   وی گفت: اتاق بازرگانی استان به فعالیت‌های داوطلبانه خود ادامه می‌دهد و در تدارک سومین محموله کمک‌های بهداشتی و درمانی برای بیمارستان‌های استان است که به زودی تامین و توزیع خواهد شد.

   پیشتر نخستین محموله ملزومات و تجهیزات پزشکی اهدایی اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری به ارزش شش میلیارد ریال به بخش درمان این استان تحویل شده بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: