• توزیع رایگان 164  هزار  ماسک  N95 و سه‌لایه در مراکز بهداشتی و درمانی توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس

   توزیع رایگان 164  هزار  ماسک  N95 و سه‌لایه در مراکز بهداشتی و درمانی توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از اختصاص تعداد 164هزار ماسک  N۹۵   و سه‌لایه جهت توزیع رایگان در مراکز بهداشتی و درمانی استان خبر داد.

   به گزارش شاتا، حمید رضا ایزدی در این خصوص افزود : در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی و تامین نیازهای اقلام بهداشتی مورد نیاز کادر پزشکی و درمانی درمانگاه ها و بیمارستان های استان فارس؛ تا کنون تعداد 164 هزار ماسک N95 و سه‌لایه به صورت رایگان توزیع شده است.

   ایزدی افزود: طبق پیگیری ها و اقدامات به عمل آمده این سازمان از وزارت صمت به منظور حفاظت از کادر درمانی مقابله با ویروس کرونا تعداد 164000 ماسک N95 و سه‌لایه صرفا جهت استفاده در مراکز درمانی استان فارس اختصاص یافته است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس تشریح کرد: این تعداد ماسک از طریق شرکت های منتخب پخش در اختیار مراکز درمانی قرار گرفت.

   گفتنی است؛ از زمان شیوع بیماری کرونا، مسئولیت تولید محصولات و ملزومات بهداشتی مرتبط با این بیماری با وزارت صمت بوده است که براین اساس سازمان صمت استان فارس در حال تلاش مستمر در راستای افزایش میزان تولید اقلام بهداشتی مورد نیاز مراکز درمانی و مردم دربخشهای مختلف تولیدالکل طبی،محلول و ژل ضد عفونی کننده دست، ماسک بهداشتی ، دستکشهای بهداشتی و پد الکلی می باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: