• انجام بیش از 31 هزار و 582 مورد بازرسی از واحدهای صنفی هرمزگان

   انجام بیش از 31 هزار و 582 مورد بازرسی از واحدهای صنفی هرمزگان

   رییس سازمان صمت هرمزگان گفت : بازرسان سازمان در طرح نظارتی ویژه نوروز 99 بیش از31 هزار و 582 مورد بازرسی از واحدهای صنفی بعمل آوردند.

   به گزارش شاتا ، خلیل قاسمی اظهار داشت: این بازرسی‌ها در طرح نظارتی ویژه نوروز 99 به منظور پایش وضعیت بازار کالا و خدمات به ویژه کالاهای اولویت‌دار و نظارت بر مراکز فعال استان و همچنین جلوگیری از هرگونه افزایش بی‌رویه قیمت‌ها و عدم احتکار کالاهای بهداشتی مورد نیاز در این ایام، در قالب طرح‌ نظارتی ویژه نوروز99 صورت گرفته است.

   وی بیان کرد: در41 روز گذشته 31هزار و 582مورد بازرسی‌‌ از واحدهای صنفی مجاز و فروشگاههای بزرگ انجام شده است که تعداد یک هزار و 910 پرونده تخلف به ارزش بیش از 15 میلیارد ریال تشکیل و پرونده‌‌های مربوطه پس از تکمیل برگ گزارش بازرسی جهت صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان تصریح کرد: با توجه به اطلاع‌رسانی صورت گرفته در راستای دریافت و پاسخگویی به هرگونه گزارش و شکایت واصله مردمی در بخش مشارکت‌های مردمی ستاد خبری نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تعداد یک هزارو 286 مورد گزارش از سوی مردم بصورت تلفنی و از طریق سامانه 124 سطح استان دریافت کرده است.

   وی افزود: بیشترین تخلفات مربوط به گرانفروشی، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه و عدم ارائه فاکتور بوده که برای بررسی و صدور رأی به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

   قاسمی در پایان تاکید کرد: هم استانی‌های عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحدهای صنفی، مراتب را با شماره تلفن گویا 124 سامانه ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گزارش کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: